Як відновити кнопку Пуск.

Головне меню операційної системи Windows абсолютна більшість користувачів відкриває клацанням по кнопці « Пуск », тому відсутність її на звичному місці буває неприємним сюрпризом. Причини можуть бути різними, деякі усуваються без проблем за кілька секунд, інші можуть мати більш серйозні наслідки.
Інструкція
1
Натисніть ліву чи праву клавішу WIN. Відкриття головного меню в результаті цієї дії означатиме, що причина відсутності кнопки « Пуск » в зміні позиціонування або висоти панелі задач, на якій поміщається ця кнопка.
2
Якщо, натискаючи WIN, ви не бачите кнопки і панелі завдань, а одне тільки меню, то пошукайте вузьку смужку біля краю екрану. Ця смужка і буде панеллю задач, висота якої зменшена до межі. Навівши курсор мишки на цю смужку, натисніть ліву кнопку і розтягніть панель до нормальних розмірів.
3
Якщо при натисканні WIN разом з головним меню видно і панель задач, і кнопка « Пуск », то клацніть кнопку правою кнопкою миші. З'явиться контекстному меню, в якому вам потрібно вибрати пункт «Властивості», а в розкрився вікні налаштувань прибрати мітку поруч із написом «Автоматично приховувати панель завдань». Потім натисніть кнопку «OK», щоб зафіксувати зміни.
4
Якщо натискання WIN не робить ніякого дії, а на всьому просторі робочого столу відсутні будь-які ярлики, то це ознака непрацездатності Провідника Windows. Ця програма не тільки є файл-менеджером, а й забезпечує функціонування графічного інтерфейсу операційної системи. Спробуйте перезапустити Провідник. Для цього натисніть клавіші CTRL + ALT + Delete, щоб відкрити «Диспетчер завдань».
5
Перейдіть на вкладку "Процеси" і пошукайте в колонці "Ім'я образу» назва explorer.exe - це і є Провідник. Можливо ця програма «зависла» - в цьому випадку її слід спочатку примусово закрити. Якщо такий процес є, то клацніть його правою кнопкою миші і виберіть пункт «Завершити процес». Якщо цього рядка немає, то він вже завершився без вашого втручання.
6
Поверніться на вкладку «Додатки» і натисніть кнопку «Нова задача» в її правому нижньому куті, щоб запустити діалог із заголовком «Створити нову задачу».
7
Надрукуйте explorer в поле введення і клацніть кнопку "ОК". Таким способом ви запустите Провідник Windows, а він відновить нормальну роботу панелі задач разом з кнопкою « Пуск ».
8
Якщо запустити Провідник не вдалося або він не відновив нормальну роботу всіх елементів на робочому столі, то, мабуть, пошкоджений або відсутній системний файл explorer.exe. Як правило, це трапляється внаслідок дії вірусу в вашому комп'ютері. В цьому випадку краще звернутися до фахівців для ідентифікації вірусу та усунення наслідків його дій. Можна проконсультуватися на спеціалізованих веб-ресурсах.