Як зв'язати шапку дівчинці. Зв'язати шапку для дівчинки.

Красива, практична і нескладна у виконанні шапочка порадує не тільки маленьких модниць, але і їх мам. Пов'язати цю ніжну шапочку неважко, але вона виявиться не тільки улюбленою для доньки, але і незамінною при перших холодах.
Вам знадобиться
  • кругові спиці №3,5, нитки (мериносова шерсть 50%) 200г
Інструкція
1
Внутрішній шар - подкладкаНаберіте на спиці 84 петлі. Закріпіть в'язання в коло. І в'яжіть по колу гумкою 1х1 (лицьова-виворітна) доти, поки шапка буде добре сидіти на голові. Останній ряд закінчите, не закриваючи денце шапки.
2
Наружний слойОтступіте від краю 5 рядів гумки і наберіть петлі з пов'язаного полотна. Пров'яжіть 1 ряд виворітними, щоб в цьому місці шапочка добре перегиналася. Далі поділіть кількість петель на два. І поставте маячки. Це потрібно для того, щоб симетрично вив'язувати косички. І щоб при закритті, узор добре стикувався. На передній частині шапочки вив'язувати візерунок за схемою по середині і дві коси з боків від візерунка. На задній частині тільки коси, а серединну частину пров'язуйте лицьовими. По висоті лицьової шар шапки повинен бути на 1см довшим підкладки. Останній ряд закрийте.
3
З вивороту зашийте денце спочатку у лицьового шару шапочки, потім у виворітного шару. Шапочка готова.
Корисна порада
В куточки шапки можна пришити круглі бомбошкі.Так же можна прив'язати вушка або стрічечки-зав'язки.