Як завести Ford Focus.

Здавалося б, завести автомоблей, в тому числі і Ford Focus - найпростіша справа для водія. Однак необхідно чітко знати послідовність дій і дотримуватися їх у точності. Особливо, якщо ви тільки вчитеся водінню.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - спокій і абсолютна зосередженість.
Інструкція
1
Вставте ключ в замок запалювання. Переконайтеся, що початку руху нічого не перешкоджає, навіть якщо ви всього лише хочете завести ваше авто. Коли ви сідаєте за кермо, навіть просто щоб посидіти, ви повинні бути повністю готові почати рух.
2
Незалежно від того, який тип коробки передач встановлений у вашому Fokus'е, переконайтеся, що важіль перемикання встановлений у положення «нейтраль».
3
Перемістіть ключ в положення старту двигуна. Утримуйте його в такому положенні до того моменту, коли двигун «заведеться». Це буде зрозуміло за характерною рівною роботі і специфічного шуму і вібрації в салоні.
4
При запуску холодного двигуна, особливо при низьких температурах зовні, поверніть ключ в положення, коли працюють всі системи електрозабезпечення автомобіля. Увімкніть обдув і вентиляцію. Це трохи «підбадьорить» системи запуску двигуна і подачі паливної суміші в циліндри. При цих діях пуск буде більш легким і безболісним для вашого Ford Focus.
5
Якщо ваш автомобіль заглох під час руху прямо на дорозі, то відразу переведіть важіль коробки передач в нейтральне положення. Якщо у вас коробка механічна - вичавіть зчеплення. Ключем запалювання заведіть мотор і продовжуйте рух. Запуск двигуна в режимі, відмінному від «нейтраль» або переміщення важеля в інші положення можуть привести до серйозних проблем в системі трансмісії або коробці передач.
Зверніть увагу
Погана якість палива або неправильна робота системи кондиціонування може спровокувати зупинку двигуна під час шляху.
Корисна порада
Головне, якщо ваша машина заглохла під час руху, - не панікувати і продовжувати впевнено керувати автомобілем.