Як зробити гарнітуру.

Гарнітура найчастіше використовується з мобільним телефоном або плеєром. Буває вона різна за вартістю і якістю: від недорогого до навороченою і нашпигованою останніми розробками в галузі електроніки. Тут вибір цілком падає на ваші плечі і голову. Але можна зробити простіше, і навіть не мучитися вибором в магазині. Зберіть свою гарнітуру . Це зовсім не так складно, як могло здатися на перший погляд.
Вам знадобиться
  • - перехідник;
  • - провід;
  • - ізолента;
  • - паяльник;
  • - мікрофон;
  • - динамік.
Інструкція
1
Візьміть для впевненості стару гарнітуру . Навіть необов'язково, щоб вона підходила до стандартного роз'єму вашого телефону. Для цієї мети послужить перехідник, який необхідно придбати або відкопати у своїй скарбниці. Він потрібен для того, щоб в наслідок ви могли підключати вже будь-які навушники. Можна використовувати перехідник, який часто йде в комплекті з певним плеєром.
2
Візьміть перехідник і відріжте ту частину, яка повинна вставлятися в плеєр. З'явилися дроти (їх має бути три) вам необхідно зачистити, тобто зрізати ножем або ножицями верхню плівку. Потім займіться самої гарнітурою.
3
Розберіть те місце, де у гарнітури знаходиться мікрофон, кнопка звуку та/або кнопка виклику. Провід, який відходить до навушника, відріжте так, щоб було видно кінчики проводів. Тобто не ріжте під корінь.
4
Далі йде процес спайки. З'єднуйте дроти, орієнтуючись на колір. Вони повинні бути ідентичними. Червоний споювати з червоним, білий з білим і т.п. Поєднавши дроти, обмотайте їх ізоляційною стрічкою. Це необхідно як для міцності конструкції, так і для вашої безпеки.
5
Спаяні дроти укладіть назад в мікрофонну «коробочку». Приєднаєте будь-які навушники, і все готово. Насолоджуйтесь якістю звуку і усвідомленням того, що це маленьке диво техніки ви зібрали своїми руками.
6
Рекомендації по налаштуванню роботи бездротової гарнітури і телефону: Секрет простий. Всі пристрої (і телефон, і гарнітура) повинні бути включени.На своєму телефоні запустите в меню bluetooth пошук пристроїв. Одночасно з цим натисніть кнопку включення гарнітури, поки не загориться індикатор. Переконайтеся, що він горить постійно, а не блимає. Телефон повинен знайти гарнітуру і з'єднатися з нею. Якщо цього не сталося відразу, просто повторіть пошук пристроїв з уже включеною гарнітурою.
Зверніть увагу
Ця гарнітура за своїми характеристиками нічим не відрізняється від покупної, тому ви без страху можете налаштовувати гучність і еквалайзер так, як вам подобається.
Корисна порада
Можливості використання гарнітури не обмежуються тільки дротяними її видами. Користувачі поступово переходять на бездротової вид зв'язку. Хоча тут, як кажуть, на любителя!