Як намалювати гоночну машину. Як малювати гоночні машини відео.

У конструкції гоночних машин кожна дрібниця підпорядкована одній меті - швидкості. Ідеальна для швидкої їзди форма найбільше нагадує покладену на бік ракету з колесами. Ці «ракети» мчать по автодрому, і здається, що для них немає і не може бути перешкод. Плавні лінії корпусу, невелика обтічна кабіна ідеально пристосовані виключно для швидкої їзди. Перш, ніж малювати такий автомобіль, подивіться його в русі під час трансляції який-небудь гонки «Формули-1». Гоночні автомобілі, звичайно, постійно змінюються, але навіть у боліда післявоєнного часу зовнішній вигляд дуже характерний, це саме гоночний автомобіль, і ніякий інший. Так що все боліди можна малювати за одним принципом, а вже потім додати характерні для тієї чи іншої епохи деталі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - гуаш;
  • - кольорові олівці.
Інструкція
1
Болід почніть малювати з олівцем ескізу. Папір краще покласти горизонтально. Проведіть пряму лінію, паралельну нижньому краю листа. Олівець в цьому випадку краще взяти твердий, щоб давав тонку, ледь помітну лінію. На око розділіть цю лінію на 8 рівних частин, так вам легше буде дотримати пропорції. Визначте, в якому напрямку їде ваша машина. Ззаду намалюйте коло діаметром в 1/8 частину довжини лінії або трохи більше. Відрахуйте з іншого кінця лінії 2 відрізка, а в третьому покажіть точно такий же коло.
2
Від заднього колеса відрахуйте ще дві «восьмушки» і проведіть вертикальну лінію. Її висота від основної горизонталі приблизно дорівнює двом довжинам зазначених вами відрізків. Це буде задня стінка кабіни пілота. Проведіть від отриманої точки коротку лінію в сторону заднього колеса. Заднє колесо розділіть ледь помітними лініями на 4 частини, провівши вертикальний і горизонтальний діаметри. Уявіть, що коло - це циферблат, і знайдіть на ньому точку, розташовану на годиннику в середині між цифрами «12» і «3». Плавною лінією з'єднайте цю точку з кінцем короткої горизонтальної лінії.
3
Намалюйте інші частини кабіни пілота. Для цього вже наявну вертикальну лінію розділіть навпіл. Трохи вище цієї позначки проведіть лінію, паралельну основній горизонталі, спочатку до точки, що знаходиться навпроти середини цієї горизонталі, а потім ще на 1/8 частину в бік обтічника. Далі ведіть лінію вгору, передня лінія кабіни повинна вийти вполовину коротше задній. Нижні кути кабіни скруглите.
4
Намалюйте носовий обтічник. Від переднього краю основний горизонталі проведіть вгору лінію, приблизно рівну 1/3 «мірного відрізка». Цю точку з'єднайте плавною лінією з верхньою точкою передній лінії пілотської кабіни. Контур машини готовий, залишилося тільки посадити в кабіну пілота, намалювавши його круглу голову в шоломі.
5
Вирішіть, машину якої команди ви малюєте. Кольори відіграють величезну роль. Оскільки більшість автомобілів «Формули-1» прямо-таки прикрашені всілякими написами, додаткових деталей на корпусі може бути просто не видно. Якщо ж ви малюєте, наприклад, червону "Феррарі" або іншу однотонну машину , то деякі деталі доведеться намалювати. Оскільки гуаш непрозора, зробити це можна після того, як ви розфарбуєте авто і фарба висохне. Проведіть легку лінію більш темного, ніж основний, кольору від крайньої точки обтічника до переднього колеса і потім продовжите її до пілотської кабіни. Шини коліс зафарбуйте чорним, а внутрішні частини - білим або сріблястим. На обтічнику білою фарбою напишіть номер - збоку видно тільки його частину. Обведіть контури машини олівцем того ж кольору, що і гуаш.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=92UEFqk0epE
Зверніть увагу
Гуаш розведіть погуще, щоб забарвлення машини вийшла рівною.
Корисна порада
Не забудьте намалювати дорогу, по якій мчить ваша машина. Якщо вона їде швидко - покажіть на дорозі довге темне лінії, паралельні її вигину.