Як зробити трансформера.

Як відомо, з паперу можливо зробити що завгодно. Літаки, різні моделі автомобілів, військові моделі та інші цікаві і цікаві штучки. А сам процес створення доставить море задоволення. Трансформер, сам по собі, - досить проста іграшка. Процес його створення не забере багато часу.

Вам знадобиться

Папір, ножиці, лінійка, скотч, олівець.

Інструкція
1

Візьміть аркуш паперу будь-якого кольору розміром 12? 24 см. Олівцем расчертите смуги рівного розміру. Вам необхідно отримати вісім смуг. Тому розмір кожної смуги становитиме 5? 4? 3 см. Тобто, перший квадрат матиме довжину 5 см, другий - 4 см, а третій, найменший, - 3см. Позначте майбутні згини. висота такої смуги повинна становити 3 см. Розріжте лист паперу по горизонтальних лініях, так, щоб вийшли однакові смуги.

2

Далі візьміть одну з отриманих смуг і зігніть в місцях, де відзначені згини. Закріпіть протилежні краю скотчем, так, щоб фігура не розвалювалася. У вас має вийти трикутник. Ту ж саму процедуру виконайте з кожною смужкою. Потім розділіть все трикутники на дві лінії, тобто справа-чотири, і зліва стільки ж. З'єднайте фігури скотчем по дві, і так в кожному ряду вийде по два згинаються посередині трикутника. не забудьте, сполучайте фігури тільки з одного боку. Ви повинні отримати об'єкт, що рухається.

3

Візьміть два отриманих трикутника. Їх теж необхідно закріпити за допомогою скотча. Але на цей раз з іншого боку. Так, щоб краю і середина фігури згиналися в протилежні сторони. Те ж зробіть і з рештою двома. Потім з'єднайте крайні маленькі трикутники, отриманих фігур. З'єднайте таким чином краї двох рядів. Ось і готовий нехитрий трансформер. Ви можете згинати його в різні боки, створюючи різні фігури, як простий квадрат, так і щось більш складне.