Як зарядити телефон без зарядки. Як зарядити батарею на телефоні без зарядки.

Якщо ви часто використовуєте свій мобільний телефон , то напевно попадали в ситуації, коли терміново потрібно зарядити акумулятор, що сів стільникового, але у вас не було можливості скористатися електричною розеткою. Щоб розрядився апарат не зміг порушити ваші плани, необхідно носити з собою спеціальний пристрій, що дозволяє зарядити телефон від звичайних батарейок або сонячних променів. Такий прилад не займе багато місця і допоможе не залежати від електричної мережі.
Вам знадобиться
  • - пальчикова батарейка
  • - прилад для зарядки телефону
Інструкція
1
Придбайте пристрій для зарядки телефон а від пальчикових батарейок або сонячних променів. При виборі враховуйте особливість місцевості, де ви будете використовувати апарат. Хорошим вибором буде покупка приладу, здатного давати енергію мобільному і від сонця, і від батарейок.
2
Якщо ви будете перебувати там, де переважно сонячна погода, то приладу для заповнення заряду акумулятора на сонячній батареї буде достатньо. При недостатній кількості ясних днів і слабкої активності сонця краще купити пристрій, що працює від пальчикових батарейок.
3
Вибирайте автономну підзарядку таким чином, щоб один з перехідників, нахдящіхся в комплекті, підходив для моделі вашого телефон а. Для влаштування на пальчикових батарейках придбайте кілька запасних елементів живлення потрібного типу.
4
Переконайтеся, що в приладі встановлено джерело живлення або погода сприяє процесу зарядки, якщо ви будете заряджати телефон від сонячних променів. При необхідності вставки батарейок в заряджаюче пристрій розкрутіть патрон і помістіть в нього джерело електроенергії, дотримуючись полярності. Після розміщення батарейки всередині цього футляра прикрутите на місце зняту кришку.
5
Підключіть відповідний перехідник до гнізда трубки. Відразу після приєднання пристрою ви зможете приймати і здійснювати дзвінки з вашого мобільного і одночасно з цим буде відбуватися поповнення заряду акумулятора.
6
Якщо ваша модель автономної зарядки не має вбудованого запобіжника перевищення напруги (про це має бути сказано в описі пристрою), то через 30-40 хвилин вимкніть прилад від стільникового телефон а.
7
Для зарядки телефон а використовуйте тільки якісні батарейки, так як елементи живлення, що мають занадто дешеву ціну або минулий термін придатності не зможуть забезпечити тривалу роботу трубки.
8
Щоб бути впевненим у якості елементів живлення, придбайте цю продукцію тільки в спеціалізованих торгових точках і уникайте покупок цього товару на ринках або в кіосках.
9
Якщо ви збираєтеся в подорож або похід, обов'язково візьміть із собою запас пальчикових батарейок, щоб завжди мати можливість скористатися стільниковим телефон ом.