Як додати стовпець.

Важливим інструментом для роботи з документами є таблиці. Вони застосовуються для впорядкування відомостей про документи, предмети, людях. Відомості в таблицю записуються як у цифровому, так і в буквеному позначенні. Як правило, користувачі ПК використовують спеціальну програму Exel для роботи з таблицями, формулами, розрахунками та перетворенням велич, але намалювати окремі рядки і стовпці і впорядковано розташувати їх по горизонталі/вертикалі можна і в Microsoft Word.
Вам знадобиться
  • ПК, Microsoft Word і Microsoft Excel
Інструкція
1
Для створення таблиці можна використовувати програми Microsoft Word і Microsoft Excel операційної системи Windows різних модифікацій.
2
Створення цього елемента в текстовому редакторі Microsoft Word передбачає собою використання стандартної таблиці або малювання нової вручну за допомогою команд на панелі управління «Таблиця» - «Намалювати таблицю». Цей метод створення використовується для створення таблиць складної форми.
3
Щоб додати стовпець в такі таблиці, виділіть стовпець , перед яким треба вставити новий і клацніть правою кнопкою миші.Виберіте в контекстному меню команду «Додати».
4
Для додавання додаткових граф ви також можете використовувати меню «Таблиця» - «Додати», а також копіювати вже наявні і вставляти в потрібне місце таблиці.
5
Відкритий лист Microsoft Excel вже являє собою найпростішу таблицю, що має буквені позначення стовпців по горизонталі і цифрове позначення рядків по вертикалі. Працювати з ними просто і зручно.
6
Для створення нового стовпчика у вже існуючій таблиці можна вопользоваться двома способамі.Щелкніте правою кнопкою миші на імені (букві) стовпчика, попереду (з лівого боку) якого необхідно додати стовпець . У контекстному меню виберіть команду «Вставити».
7
Виділіть стовпець , лівіше (попереду) якого необхідно вставити новий стовпець . Перейдіть до вкладки «Головна», знайдіть групу «Осередки» і клацніть на кнопці «Вставити».
У програмі Microsoft Office Word можна працювати не тільки з текстом, але і з графічними об'єктами, посиланнями, а також з таблицями. У редактор вбудовані інструменти, що дозволяють користувачеві оформити таблицю за власним розсудом, намалювавши її самостійно або використовуючи готові макети, змінити її вигляд, видаливши або додавши стовпці і рядки.
Інструкція
1
Запустіть текстовий редактор Microsoft Office Word і створіть (або відкрийте) потрібний документ. Перейдіть на вкладку «Вставка» та натисніть в розділі «Таблиця» на однойменну кнопку-мініатюру. Виділіть потрібну кількість квадратів по горизонталі і по вертикалі, щоб задати параметри таблиці, або виберіть пункт «Намалювати таблицю».
2
У другому випадку курсор набуде вигляду олівця. Намалюйте цим олівцем таблицю, расчертите потрібну кількість шпальт і рядків. Щоб вийти з режиму малювання, знову виберіть у меню пункт «Намалювати таблицю» - вид курсора стане колишнім.
3
Після того, як таблиця створена, стає доступним контекстне меню «Робота з таблицями». Щоб активувати його, встановіть курсор миші в будь-якій області свій таблиці. Існує кілька способів додавання стовпців.
4
Відкрийте вкладку «Конструктор» і знову виберіть інструмент «Намалювати таблицю». Проведіть олівцем вертикальну лінію в тому місці таблиці, в якому хочете додати новий стовпець. Вийдіть з режиму малювання, відрегулюйте ширину шпальти.
5
Інший варіант: відкрийте вкладку «Макет». За допомогою миші виділіть стовпець. У розділі «Рядки та стовпці» натисніть на одну з кнопок. Кнопка «Вставити зліва» додасть новий стовпець лівіше від виділеного, кнопка «Вставити справа» додасть новий стовпець, відповідно, правіше виділеного вами шпальти.
6
Наступний варіант: у тому ж розділі натисніть на кнопку у вигляді діагональної стрілки, - відкриється вікно «Додавання осередків». Виділіть маркером пункт «Вставити цілий стовпець» та натисніть на кнопку ОК.
7
Якщо вам необхідно додати відразу декілька стовпців, виділіть в таблиці стільки ж стовпців, скільки збираєтеся вставити, і натисніть на кнопку «Додати зліва» або «Додати справа». Таблиця збільшиться на виділене кількість стовпців.