Як пограти в інтернеті з одним. у що пограти з другом по інтернету.

Все більше людей занурюються в ігровий світ, а завдяки інтернет-з'єднанню можуть ще і битися один з одним у віртуальних баталіях. Багато розробники намагаються забезпечити свій продукт можливістю гри саме по інтернету, а тому існують сайти, створені спеціально для проведення ігрового процесу безпосередньо в реальному часі, їх називають онлайн-іграми. Бувають вони браузерних і многопользовательскими.
Інструкція
1
В браузерних іграх можливості трохи обмежені, тому що гра відображається непосредствено в вашому браузері (програма, для перегляду сторінок в мережі інтернет). Для того щоб приступити до виконання завдання, зайдіть на сайт вподобаної гри, прочитайте розміщену там інформацію для нових відвідувачів і приступите до реєстрації.
2
Під час реєстрації вкажіть трохи даних про себе, адресу електронної пошти, для відновлення забутого пароля або розсилки новин проекту, виберіть псевдонім, який буде використовуватися в грі, картинку вашого персонажа.
3
Успішно зареєструвавшись, ви можете увійти в гру під ім'ям, зазначеним при реєстрації. Зазвичай браузерні гри не дуже складні і внутріігрового простір невеликий, тому ви досить легко можете знайти свого друга, якщо він теж зареєструється на цьому сайті.
4
В багатокористувацьких іграх можливостей набагато більше, ніж в браузерних. Це стає можливим за рахунок того, що вони створюються не в рамках браузера, а в рамках власного клієнта. Клієнт може містити величезну кількість текстур, ігровий світ буде дуже великим, а графіка істотно відрізнятися від браузерних картинок.
5
Зазвичай, для того щоб пограти в таку гру потрібно її ліцензійна версія. В інтернеті є велика кількість серверів, що надають можливість провести час в полюбилася грі. Для цього вам потрібно ввести свій псевдонім в налаштуваннях гри і вибрати пункт в меню "Грати по інтернету" (або "онлайн", в кожній грі цей пункт може називатися по-різному).
6
В таких програмах у вас є можливість створити власну ігрову локацію - сервер, і, якщо поставити пароль, необхідний для входу в вашу створену гру, повідомити цей пароль вашому другу, то ви зможете битися тільки з ним.
Задоволенням мережевої гри можна насолодитися, не виходячи з дому. Для цього існує величезна кількість ігор, що дозволяють грати через інтернет. Для того, щоб пограти в онлайн гру, може бути досить основного дистрибутива гри або інтернет браузера - все залежить від рівня складності гри.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В першу чергу, розглянемо самий "великоваговий" варіант - гра через дистрибутив гри. В цьому випадку вам необхідна установка гри з компакт диска, після чого вам потрібно зайти у відповідне меню гри, яке пов'язане з грою через інтернет. Шукайте сервера, до яких ви можете підключитися, заходите на них і грайте.
2
Наступними за рівнем складності йдуть онлайн -ігри, для гри в які потрібно завантажити їх клієнт. Для гри в таку гру скачайте клієнт гри, зареєструйтесь на сайті гри, підтвердіть ваш акаунт з вашої поштової скриньки, якщо це буде потрібно, і грайте з клієнта, використовуючи ваш логін і пароль, вказаний при реєстрації.
3
У випадку, якщо всі попередні способи неможливі, використовуйте онлайн -ігри через браузер вашого комп'ютера. Для цього зареєструйтесь на сайті гри і увійдіть в розділ ігри за допомогою вашого логіна та пароля. Плюс цього методу - в тому, що не треба нічого завантажувати і встановлювати, мінус же в тому, що може знадобитися скачувати багато тимчасових файлів, що віднімає значний час.