Як привести своє тіло у форму. привести тіло в порядок для дівчини.

Щоб ваше тіло було красивим, необхідно приділяти йому стільки ж уваги і часу, скільки ви приділяєте свого обличчя і манікюру. Необхідно брати до уваги як потреби тіла в загальному догляді, так і його індивідуальні особливості, що вимагають особливого догляду та уваги з вашого боку. Багато дівчат і жінки не знають, що красиве тіло можна зробити в домашніх умовах і своїми власними руки. Насправді все дуже просто.
Вам знадобиться
  • - правильне харчування;
  • - зарядка;
  • - водні процедури;
  • - біг;
  • - танці;
  • - фітнес-клуб;
  • - спортивні ігри.
Інструкція
1
Для початку розберіться в раціоні свого харчування. Якщо є необхідність, підберіть для себе персональну дієту. Відмовтеся від жирної їжі, солодкого і не їжте перед сном. Розбийте прийом їжі на п'ять-шість разів на день по невеликих порцій. Так вона набагато краще засвоюється і набагато менше навантажує організм. Слідкуйте за водним балансом, випивайте в день не менше двох літрів води. Постарайтеся відмовитися від прийому їжі після шести годин вечора, вживайте якомога більше фруктів і овочів в сирому вигляді.
2
Кожен день, встаючи вранці з ліжка, робіть зарядку. Вона відіб'є сонливість, зміцнить тіло і буде тримати вас у тонусі весь день. Зарядка повинна займати не менше п'ятнадцяти-двадцяти хвилин в день. Поприсідайте, пострибайте, поробіть махи ногами, порозводився руками, покачайте прес. Всі вправи виконуйте в напрузі, якщо просто стояти і мляво розмахувати руками і ногами, ніякої користі це не принесе. Після зарядки відмінним продовженням для вас стане контрастний душ.
3
Якщо хочете створити красиве тіло - не забувайте про біг. Виберіть дистанцію не коротші двох кілометрів. Починайте біг повільно, розраховуйте свої сили, щоб їх вистачило на всю дистанцію. Для початку бігайте один раз на тиждень, в будь-який зручний для вас час доби. Потім, коли пройде якийсь час, можна буде бігати і два-три рази на тиждень.
4
Запишіться у фітнес-клуб або на танці. Ці заняття включають в себе йогу, танець живота, аеробіку і інші вправи, які можуть допомогти у збільшенні тонусу м'язів. Якщо на відвідування даних закладів не вистачає часу, включайте улюблену музику і танцюйте вдома. Заняття танцями не тільки зміцнить м'язи, але і подарує вам бадьорість і відмінний настрій.
5
Грайте більше в спортивні ігри на свіжому повітрі. Футбол, пляжний волейбол допоможуть вам не тільки привести себе в відмінну форму, а й доставлять масу задоволення. Крім того, граючи в спортивні ігри, ви абсолютно забудь про те, що займаєтеся фізичними навантаженнями.
Корисна порада
Запасіться вітамінами, вони будуть відмінно допомагати вашому організму в цей нелегкий для нього час.