Як намалювати чародеек. Як навчитися малювати чародеек.

Чародійки Witch продовжують підкорювати серця. Їх численні шанувальники організують клуби, сайти, створюють свої власні комікси і мультфільми з новими і новими пригодами улюблених героїв, розігрують сюжети в іграх реальної дії. Хочете спробувати намалювати комікс? Нічого неможливого немає, навіть якщо ви ніколи не малювали. Можна зробити начерк олівцем, а потім його розфарбувати фарбами або кольоровими олівцями. Але можна зробити й інакше - намалювати фігурку улюбленого персонажа тушшю або гелевою ручкою, потім відсканувати, обробити на комп'ютері, а вже потім придумувати і ілюструвати те, що з цим персонажем буде далі відбуватися.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - гелева ручка;
  • - туш;
  • - перо;
  • - фарби акварельні.
Інструкція
1
Почніть малювати з обличчя. Принципи в цьому випадку ті ж, що і при зображенні будь-якого іншої особи. Необхідно, перш за все, визначити пропорції. У чародеек особи мають форму майже правильного подовженого овалу. Потрібно спланувати тільки співвідношення висоти і ширини. Тонким олівцем намалюйте вертикальну осьову лінію, рівну висоті особи від підборіддя до маківки. Розділіть цей відрізок на 3 частини. Ширина особи дорівнюватиме приблизно 2/3 його висоти. Зобразіть овал відповідної форми.
2
Розмітьте основні лінії обличчя. Розділіть осьову лінію навпіл і проведіть тонку лінію паралельно нижньої лини листа. На ній будуть знаходитися очі, але необхідно визначити відстань між ними. Цю допоміжну лінію розділіть на 5 рівних відрізків. Якщо ви малюєте чародійку анфас, то по 1/5 частині цієї лінії припадатиме на відстані між краями особи та зовнішніми краями очей, власне, очі і перенісся.
3
Намалюйте очі, вони представляють собою горизонтально розташовані овали. Допоміжна лінія, що ділить особа навпіл, проходить через середину очей. Проведіть лінії повік, вони трохи не доходять до країв очей. В центрі овалу накресліть круги - райдужні оболонки. У центрі райдужної оболонки намалюйте коло зіниці. Якщо ви уважно розглянете комікси, то побачите, що на райдужній оболонці намальований не тільки чорний зіницю, а й білий відблиск, який додає погляду виразність. Позначте відблиски тонкою лінією. Відблиски повинні знаходитися в одному і тому ж положенні стосовно зіницям, інакше буде здаватися, що у персонажа косоокість.
4
Нижню половину особи розділіть ще навпіл і проведіть коротку допоміжну лінію. Тут буде знаходитися нижня лінія носа. Намітьте на цій лінії дві точки, які повинні знаходитися під внутрішніми краями очей на рівній відстані від осьової. Вони позначають крила носа. Від однієї з цих точок в сторону осьової проведіть зовсім коротеньку лінію, потім намалюйте маленьку дугу через осьову до другої ніздрі, і закінчите лінію носа коротким відрізком, симетричним першому. Опукла частина дуги дивиться вниз.
5
Розділіть відстань від лінії носа до кінця підборіддя на 2. Проведіть допоміжну лінію для рота. На цій лінії змикаються губи. Куточки рота розташовуються майже під зіницями. Намалюйте дугу опуклою стороною до підборіддя, з'єднавши таким чином кути рота. Верхня губа являє собою майже пряму лінію, на ній два ледь помітних симетричних куточка. Під нижньою губою проведіть коротку лінію - ямочку на підборідді.
6
Дуже важливий момент - брови. Саме від їх положення залежить багато в чому вираз обличчя. У чародеек вони паралельні верхнім лініях очей. Намалюйте над очима дуги, відступивши трохи від куточків очей в сторону центрів, дві дуги. Це будуть нижні лінії брів. Верхні лінії зробіть більш опуклими.
7
Намалюйте зачіску. У чародеек вони різні. Може бути, наприклад, розпатлана стрижка, коли голова разом із зачіскою являє собою коло. Намітьте спочатку сам круг, потім від середини лоба до скул проведіть хвилясті або увігнуті лінії. Краю волосся намалюйте зубчиками. Намалюйте чубок - 3-4 гострих пасма. Можуть бути і стирчать в різні боки косички, і майже пряме волосся, які малюються окремими пасмами.
8
Намалюйте тіло. Продовжіть осьову лінію. Тулуб приблизно в 8 разів довше голови. Двома лініями, паралельними осьової, накидайте коротку шию. Пропорції в коміксах не зовсім відповідають пропорціям академічного малюнка людської фігури. Тут потрібно слідувати загальним принципам. Фігури чародеек - стрункі, ширина тіла ненабагато більше ширини голови. Проведіть лінію плечей. Вона перпендикулярна осьової лінії. Можна зробити плечі і з невеликим нахилом. Якщо малюєте фігуру анфас, не забувайте стежити за симетричністю. Плечі трохи ширше голови.
9
Розділивши відстань від нижнього кінця осьової лінії до лінії плечей навпіл, отримаєте лінію талії. Відклавши вниз відрізок, приблизно рівний висоті голови або трохи менше, проведіть лінію стегон. Основні лінії фігури намічені, тепер необхідно почати промальовувати саму фігуру. Розмітьте ширину талії і стегон і з'єднайте отримані точки плавними лініями.
10
Подумайте, у що одягнений ваш персонаж. Якщо на чарівниці довгою плаття, намалюйте його відразу, провівши від лінії талії дві хвилясті лінії вниз. Лінії довільні, але сукня має розширюватися донизу. Нижній лінію можна взагалі не проводити, особливо якщо ви збираєтеся малювати комікс вручну. Для подальшої комп'ютерної обробки нижню хвилясту лінію необхідно повести, щоб фрагменти малюнка були замкнутими.
11
В якому становищі перебувають руки вашої чарівниці? Вони можуть бути складені на грудях - тоді від кінців плечей проведіть вниз 2 паралельні лінії до талії, потім намалюйте нижні частини рук перпендикулярно або під кутом вгору. Одна рука може бути опущена, а інша поднесена до особи або взагалі піднята вгору. Все залежить від вашого бажання, необхідно тільки дотримуватися пропорції. Руки у чародеек не дуже м'язисті, тобто не треба малювати їх товстими. Рухи у них плавні, і руки теж необхідно зображати плавними лініями.
Корисна порада
Найбільші очі - у самих юних персонажів.