Як написати грамотне оголошення.

Якщо ви хочете, щоб ваше оголошення привернуло увагу, і на нього відгукнулося велика кількість людей, потрібно його грамотно скласти. Недостатньо написати пару рядків і вказати контактний телефон. Щоб оголошення помітили, слід правильно розставити акценти.
Інструкція
1
Текст оголошення повинен бути коротким і ємним. Постарайтеся укласти в два-три пропозиції всю суть.
2
Чітко опишіть, що ви пропонуєте або шукайте. Брак інформації відлякає зацікавилися вашим оголошення м людей.
3
Писати занадто довге оголошення теж не варто. Швидше за все, його просто не дочитали до кінця.
4
Виділяйте основні слова великим шрифтом і яскравим кольором: "Купую", "Продаю", "Шукаю", "Пропала собака" і т.д.
5
Якщо ви щось продаєте, напишіть вартість. Інакше вам доведеться постійно відповідати на дзвінки людей, єдиним питанням яких буде "Скільки коштує?".
6
Коли ви хочете щось купити, опишіть товар дуже докладно. Вартість, рік випуску, колір, модель і т.д. Щоб вас не турбували пропозиціями покупки чогось діаметрально протилежного.
7
Якщо ви пишете оголошення від руки, постарайтеся зробити почерк розбірливим. Найоптимальніший варіант - набити текст в комп'ютері, а після роздрукувати потрібну кількість листівок.
8
Якщо у вас є кольоровий принтер - роздрукуйте оголошення на ньому. Візьміть жовті аркуші паперу і надрукуйте текст оголошення червоними буквами. Поєднання цих кольорів визнано психологами найпомітнішим, що привертає увагу.
9
розклеювати оголошення на інформаційних дошках у місцях великого скупчення людей. Там листівку побачать і прочитають багато, і віддача від оголошення буде високою.
10
Якщо ви розміщуєте оголошення в інтернеті, подбайте про пошук красивою, відповідної за змістом картинки. Тексти із зображеннями проглядаються відвідувачами сайтів набагато частіше, ніж звичайні повідомлення.
11
Вкажіть в оголошенні контактний телефон та час, коли з вами краще зв'язатися.
12
Не забудьте ідентифікувати оголошення . Вкажіть, як краще звертатися, просто по імені або імені та по батькові.
13
Обов'язково перевірте текст оголошення на орфографічні і граматичні помилки.