Як зробити неон своїми руками.

Вогні великого міста іноді зачаровують своєю красою і яскравістю. Неоновая реклама притягує погляди, а підсвічування днища машини дивує, надає автомобілю оригінальність, відрізняє його від інших авто. Такий ефект досягається завдяки неону. Можна зробити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - люмінісцентні лампи (4 шт.) Будь-якого кольору;
  • - захист для ламп;
  • - інвентор (можна підключати до прикурювача або безпосередньо до акумулятора);
  • - провід для підключення інвентора до акумулятора;
  • - фішки для ламп Т5 і Т4;
  • - изолента;
  • - болти з гайками;
  • - ніж, пасатижі, рукавички.
Інструкція
1
Вставте люмінісцентні лампи в шланг або прозору трубку. Надіньте фішки на лампи.
2
Замотайте краю ламп ізолентою, залишивши стирчать проводки вільними. Покрийте все зверху герметиком, що запобігатиме потраплянню води, снігу.
3
Встановіть клеми на дроти для зручності при заміні ламп. Можна, звичайно ж, просто скрутити дроти і замотати їх ізолентою, але це буде непрактично.
4
Якщо колір виходить недостатньо яскравим або іншого відтінку, то можете взяти скотч потрібного вам кольору і обклеїти шлаг. Повторіть всі операції для решти ламп.
5
Установка перетворювача. Проведіть дріт від акумулятора через отвір в бардачку, а дроти від блоків розпалювання до потрібного місця для установки ламп.
6
Пропустіть через отвори під проводку в передніх дверях дроти для бічних ламп. Пропустіть дроти вздовж порога, частково відкрутивши його.
7
Прокладіть лампи по всій довжині. Просвердлите отвори для куточків, потім прикрутіть їх болтами.
8
Встановіть лампи на куточки: задні, бічні, за гратами радіатора і в моторний відсік.
9
З'єднайте дроти блоків розпалювання і підключіть до ІНВЕНТОР. Неоновая підсвічування готова.
Корисна порада
Покривайте поверхню герметиком ретельно, не поспішаючи, що б створити хорошу ізоляцію.В якості захисту для ламп можете використовувати будь-яку прозору пластикову трубку, яка захистить їх в будь-яку погоду від бруду і снега.Прі установці неонової підсвічування на днище конкретного автомобіля враховуйте такі фактори, як стан доріг в населеному пункті, де машина експлуатується, клімат регіону, робота дорожніх служб (наприклад, сіль, якою муніципалітет посипає дороги, негативно позначається на стані елементів неонової підсвічування машини), а також конструктивні особливості конкретного транспортного засобу.