Як підключити телефонні дроти. Як правильно підключити телефонний Какбель.

Підключати телефонні дроти досить просто. Однак потрібно володіти необхідною інформацією. Правильно підключити телефонний дріт може навіть новачок. Головне - бути уважним.
Інструкція
1
Придбайте в спеціалізованому магазині стандартну телефонну розетку. Встановіть її. Якщо ви в майбутньому будете міняти телефонний апарат, то не доведеться заново розбиратися з терморегулятори кабелів.
2
Телефонну лінію підключіть до червоного і зеленого дроти м, що знаходяться в розетці - це стандарт. У коннекторе RJ-11/RJ-12 це відповідає середнім, 3 і 4 контактам. В даний час існують телефонні апарати, в яких підключення проводиться через 2 і 5 контакти. Найчастіше такі апарати виробляють у Німеччині. Зустрічаються вони вкрай рідко. Наочний приклад - Actron AB з цифровим автовідповідачем і меню німецькою мовою. Цей телефонний апарат навряд чи вийде підключити до розетки стандартним чином. Заміна кабелю також не допоможе. На апараті використовується 2 і 5 пін в роз'ємі, а телефонний кабель роблять 1-в-1. Щоб підключити такий апарат необхідно відкрити розетку і замість зеленого дроти задіяти чорний. Також замість червоного дроти - жовтий. Через провід червоного кольору йде «мінус» в телефонній лінії, а через зелений - «плюс». У переважній більшості випадків полярність включення не так важлива. Однак іноді можна зустріти такі телефонні апарати, які не будуть працювати при неправильному підключенні.
3
Для визначення полярності в телефонній лінії можна скористатися звичайним китайським тестером. При неправильному підключенні він буде показувати від'ємне значення напруги. Якщо ж тестера під рукою немає, то скористайтеся звичайним картоплею. Розріжте його навпіл і застроміть два дроти . Близько «плюсового» кінця повинен помінятися колір. Найчастіше на полярність уваги ніхто не звертає.
Персональний комп'ютер міцно увійшов у наше життя, а однією з його невід'ємних функцій є вхід в інтернет, що необхідно як на робочому місці, так і в домашніх умовах. На сьогоднішній день існують такі способи підключення з інтернету: за допомогою модемного з'єднання; по виділеній лінії; радіодоступ; супутниковий інтернет.
Вам знадобиться
  • персональний комп'ютер, модем, домашня телефонна лінія
Інструкція
1
Перший варіант підключення до всесвітньої павутини через телефонну лінію , використовуючи модем, є найбільш поширеним. Для підключення до інету, використовуючи телефонну лінію , вам потрібно мати: персональний комп'ютер, модем, домашню телефонну лінію і вільну телефонну розетку, плюс інтернет-картка якого-небудь провайдера (постачальника послуг).
2
Далі виконайте підключення вашого модему до комп'ютера, а так само телефонної лінії, і додатково встановіть драйвер модему. Підключаються модеми до телефонної лінії просто, за допомогою звичайного телефонного кабелю і телефонної розетки. Використовуйте кабель з двома телефонними роз'ємами на обох кінцях. До телефонної лінії необхідно підключитися через роз'єм модему зі словом LINE. Розетку встановіть якомога ближче до модему, оскільки із збільшенням довжини кабелю якість зв'язку ухудшается.Модемние з'єднання бувають двох типів: dial-up і АDSL.
3
При використанні модему першого типу, що б увійти в інтернет, вам доведеться щоразу додзвонюватися до провайдера по телефонній лінії, і ваш телефон буде «зайнятий» під час знаходження в мережі. При дозвоні до модемного пулу провайдера відбувається обробка вашого логіна (облікового імені) і пароля і звірка їх. Після успішного завершення операції абоненту присвоять вільний IP і нададуть доступ в мережу.
4
Такий спосіб підключення простий в установці та налаштування обладнання, недорогий, так як додатково потрібно придбати всього лише аналоговий модем, має безліч тарифних планів, які пропонують різні провайдери.
5
До недоліків, крім зайнятості телефонної лінії, слід віднести низьку швидкість і якість передачі даних, а так само невисока якість з'єднання через зношеність телефонних ліній.
6
Технологія підключення телефонної лінії через АDSL є більш перспективною. У цьому випадку ваша телефонна лінія залишиться вільною, а завдяки аналогових телефонних лініях ви отримаєте можливість високошвидкісного широкосмугового доступу в мережу інтернету. Крім того, абоненту в даному випадку немає необхідності додзвонюватися до провайдера. Єдиний мінус - більш висока ціна.