Як малювати серце олівцем. Як намалювати людське серце на папері.

Здавна існує символ, який багато що означає для кожної людини. Він уособлює собою і теплоту, і любов, і життя, і здоров'я. Існує думка, що придумали його в Стародавньому Римі, представники панівного класу відправляли його з гінцями своїм коханим. Набагато пізніше в школах діти стали малювати на полях зошита цей простий символ - серце .
Вам знадобиться
  • - олівець,
  • - ластик,
  • - лінійка,
  • - папір,
  • - гуртка.
Інструкція
1
Для того, щоб намалювати серце , приготуйте олівець середньої м'якості і ластик, візьміть щільний аркуш паперу. Затисніть олівець в правій руці, так, щоб вам було комфортно. Точкою намітьте центр на папері, тут буде підстава вашого серця. Від точки починайте плавно, без коливань, вести вправо напівкруглу лінію, спочатку трохи наверх, а потім вниз, поступово випрямляючи її, завершіть лінію точкою. Уважно перевірте - нижня точка повинна знаходитися рівно під «відправною точкою», в цьому випадку серце вийде рівним.
2
Тепер, коли ви закінчили одну лінію, вам потрібно намалювати точно таку ж представляє із себе як би дзеркальне відображення першої, тільки тепер напівкруглу лінію ви будете вести вліво. У двох намічених точках лінії повинні зімкнутися. Щоб отримати акуратний малюнок серця, візьміть ластик і легенько, не пошкодивши папір, зітріть точки.
3
Також ви можете спростити собі завдання і намалювати перевернутий трикутник, використовуючи лінійку. Всередині трикутника намалюйте серце , потім акуратненько зітріть ластиком непотрібні сторони трикутника.
4
Ще один спосіб - намалюйте коло, для цього ви можете використовувати підручні засоби для трафарету, для цього вам може послужити навіть коробочка для зберігання крупи. Головне, щоб вона була кругла. Також це може бути і кухоль, і таз, якщо ви хочете намалювати велику серце , і кругле дзеркало, і багато іншого. Після того, як у вас вийшов круг, намалюйте всередині нього серце .
Зверніть увагу
Обережно поводьтеся олівцем по папері, так як грифель може зламатися.
Корисна порада
Також можна використовувати кольорові воскові олівці, в такому випадку ваш малюнок буде ярче.В випадку, якщо олівець зламається, ви можете використовувати точилку або канцелярський нож.Обратіте увагу: Використовуйте тільки якісний ластик, інакше коли ви будете прати непотрібні елементи , на папері можуть залишитися плями.