Як знизити сечову кислоту в крові. Сечова кислота в крові лікування.

Надлишковий вміст сечової кислоти в крові та її солей викликає подагру. Сечова кислота може перетворюватися в кристали з гострими краями, які відкладаються в суглобах і тканинах, викликаючи гострі приступообразні болю. У деяких випадках це набуте захворювання, але трапляється і спадкова схильність. Щоб знизити кількість сечової кислоти та її уратів, лікар призначає спеціальні препарати, але найбільш ефективним способом є дієта, яку потрібно дотримуватися протягом усього життя.
Вам знадобиться
 • -аналіз крові з вени;
 • -відвідання лікаря;
 • -діагностика та лікування супутніх захворювань;
 • -Дієта з обмеженим вмістом пуринів;
 • -сок моркви;
 • -сок селери;
 • -отвар вівса;
 • -Настя шипшини;
 • - відвар журавлини;
 • -Настя березових бруньок;
 • -Сім'я льону.
Інструкція
1
Діагностика підвищеної сечової кислоти проводиться шляхом аналізу крові з вени. В деяких випадках лікар проводить забір аналізу із синовіальної рідини за допомогою голки. При розгляданні вмісту під мікроскопом можна поставити точний аналіз подагри.
2
Найбільш часті напади подагри трапляються в нічний час - через зниження обміну речовин і додаткового закислення крові.
3
Якщо підвищення сечової кислоти в крові діагностовано, крім класичного лікування призначається лікувальна дієта, яку доведеться дотримуватися протягом всього життя, оскільки захворювання є хронічним і невиліковним.
4
З раціону потрібно прибрати м'ясні бульйони. М'ясо можна вживати нежирних сортів, у відварному вигляді і не більше 3 разів на тиждень. Жирні страви краще зовсім виключити з раціону. Також слід утриматися від смажених, копчених, маринованих продуктів, обмежити до мінімуму кількість солі і збільшити кількість рідини. Допомагають вивести сечову кислоту лужні мінеральні води. Із спиртних напоїв можна вживати тільки горілку в обмежених кількостях.
5
Доктор може порекомендувати фізіотерапевтичні процедури і плазмофорез, який на деякий час очистить кров від надлишку сечової кислоти та її солей.
6
Додатково потрібно позбутися всіх супутніх захворювань, максимально знизити вагу, пройти діагностику на цукровий діабет і атеросклероз, які є супутниками подагри.
7
Якщо не дотримуватися всі рекомендації лікаря і не дотримуватися призначеної дієти, може статися ураження нирок і порушення роботи, що додатково призведе до підвищення сечової кислоти в крові та загострення нападів подагри.
8
Ні в якому разі не можна голодувати, це може сприяти підвищенню сечової кислоти до максимальних позначок. Харчування має бути дробовим і частим. Лікар може порекомендувати дотримуватися дієти № 6 та № 6-е з низьким вмістом пуринів, а також проводити розвантажувальні дні на молоці, кефірі, овочах або фруктах.
9
Додатково можна скористатися народними методами зменшення утворення сечової кислоти та її виведення. До них відносяться: вживання суміші морквяного і селерових соку, відвар вівса, насіння льону, настій березових бруньок, шипшини, відвар журавлини. Загалом, всі кошти, які допомагають прискорити обмін речовин і мають сечогінну дію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o00wn799o4E