Як зробити леї. Як зробити гавайське намисто леї.

Гавайські намиста, або леї - неодмінний атрибут будь гавайської вечірки. Зробити їх зовсім не складно, при цьому використовувати можна все, що попадеться під руку - квіти, фантики від цукерок, шматочки різнокольорових тканин, пір'я. Найголовніше при створенні леї - враховувати колючість матеріалу, з якого вона буде зроблена, щоб носити її було комфортно.
Вам знадобиться
  • Штучні квіти, або цукеркові фантики, або тканину (шифон, органза або шовк)
  • Нитка, мотузка або ліска 1 м
  • Дріт
  • Ножиці
  • Голка
Інструкція
1
Найскладнішим варіантом буде виготовлення леї з тканини. Візьміть невеликі відрізи шифону, шовку або органзи (можна упереміш), розріжте їх на довгі смужки шириною 8-10 см і промажте клеєм ПВА, а потім розвісьте сохнути. Це необхідно зробити, щоб майбутні квіти, з яких складаються леї , тримали форму.
2
Після того як смужки висохли, наріжте їх 20-см відрізками. Потім кожну смужку складіть у 8 разів і виріжте з них пелюстки. Іншими словами, з одного боку виріжте трикутники, не доходячи до краю 1,5-2 см.
3
Для серцевинку квіточки візьміть маленькі полосочки тканини розміром 4х3 см і зробіть часті надрізи, залишаючи нерозрізаними 1-1,5 см від краю.
4
Скріпіть сердцевинки з пелюстками, обв'язуючи їх дротом. Хвостики бажано акуратно обрізати, щоб не розпався квіточку.
5
Готові квітки пришийте до волосіні, мотузці або шнурку, рівномірно розподіляючи кольору квіток, щоб леї була строкатою.
6
Замаскувати місця кріплення квіток до шнурка можна, злегка обв'язавши його довгою смужкою зеленої тканини, злегка змоченою клеєм ПВА. Після того як клей висохне, гавайське намисто можна сміливо вдягати.
7
Простий спосіб зробити леї . Купуйте якомога більше штучних квітів - бажано, щоб за формою вони нагадували орхідеї.
8
Відокремте «плодоніжку» від самих пелюсток.
9
Візьміть нитку (шнурок, мотузку, тасьму), обмотайте її кінчик скотчем, щоб легше було нанизувати квіти.
10
Квіти нанизуються на невеликій відстані один від одного, не більше 1 см. Для того, щоб при носінні вони не падали один на одного, через кожні 10-12 см можна робити невеликий вузлик.
11
Кінці мотузки акуратно зв'яжіть і оплавьте запальничкою, щоб їх не було видно. Леї готова.
12
За таким же принципом можна зробити гавайські прикраси з цукеркових фантиків, пір'я або кольорового паперу.
Зверніть увагу
Леї - це традиційні гавайські намиста з квітів. Такі прикраси додадуть будь-якого місця веселий настрій і сонячний вигляд. Ними можна прикрасити не тільки будинок, але і гостей. Щоб зробити леї вручну, вам знадобляться: - товста нитка (на зразок тих, з яких плетуть прикраси з бісером). - Квіти (тільки верхня їх частина).
Корисна порада
Леї - це традиційне гавайське прикраса, яке роблять з квітів, насіння, пір'я, листя рослин та інших матеріалів. Гавайські леї всі ми вже не раз бачили, адже такі квіткові гірлянди - це один з головних символів Гаваїв. По прибуттю на ці острови кожному туристу вішають на шию красиві гавайські намиста, що означає, що цієї людини дуже раді бачити тут.