Як декорувати квартиру.

Оформлення житла завжди займає певний час. Це актуально не тільки після переїзду на нове місце проживання, а й після ремонту, перепланування і просто як спосіб урізноманітнити інтер'єр. Декорувати квартиру можна за допомогою послуг професіоналів, а також власними зусиллями і втіленням фантазій.
Інструкція
1
Подивіться, який розмір приміщення у вас є для початку декорування. Якщо квартира або будинок мають маленьку площу, то зробіть її в одному стилі. У випадку, якщо ви живете в квартирі з 3-4 кімнат, кожну з них можна виконати в різних поєднаннях декору і зробити акцент не на одному предметі, а відразу на декількох.
2
Якщо у вас є Антікваріатное меблі, встановіть її так, щоб при вході в кімнату це відразу впадало в очі. Такі речі привертають увагу. Старовинний посуд можете розмістити на полицях або журнальному столику. Лампу або вазу, виконану в цьому стилі, добре декорувати розписом і підсвічуванням. Можливо, такий елемент декору стане основним в стильовому поєднанні всієї кімнати.
3
У квартирі не повинно бути занадто багато прикрас. Досить одного двох на кімнату. Можете використовувати поєднання тканин на вікнах замість штор. Для цього візьміть кілька відрізів тканини для штор. Це можуть бути залишки від готових штор, не продані відрізи тканини і т.д. Зшийте їх в довільному порядку і надайте форму фіранок. Гарно виглядатиме в обрамленні таких штор прозора тюль.
4
Ширина гардини повинна бути полуторним або подвійний по відношенню до ширини вікна. Використовуйте драпірування, легкі красиві складки. Ефектні фіранки виходять з шовку, бавовни, вовни і ряду інших матеріалів. Якщо шпалери на стінах кімнати з малюнком, повісьте на вікна штори з геометричним або тематичним орнаментом.
5
Стіни, пофарбовані фарбою, можете декорувати за допомогою малюнка. Не забувайте, що він повинен наноситися контрастним кольором і не заповнювати всю площу стін. Намалюйте довільні фігури або квіти по кутах кімнати або в середині, наприклад, над спинкою ліжка. Важливо, щоб у приміщенні був присутній хоча б один предмет меблів, що відтворює тему малюнка або виконаний в єдиній колірній гамі з ним.
6
У зоні професійних інтересів, наприклад, в кабінеті можете встановити скульптуру, напольную вазу або повісити графічний твір. У їдальні буде доречний натюрморт. У загальній кімнаті - пейзаж, кольорова художня репродукція. У дитячій кімнаті картини вішайте так, щоб хлопці не могли до них дотягнутися.
7
Кераміку поставте на окремих поличках. Такі фігурки добре розташовувати по всій квартирі, вони привертають увагу і роблять інтер'єр красивіше. Добре виглядає кераміка на книжкових полицях.
8
На маленьких журнальних столиках поставте свічки в красивому свічнику, високу вузьку вазу плоску чашу. Низьку круглу вазу. На великий стіл, наприклад, обідній, доречно поставити велику вазу з фруктами.
9
Декорувати квартиру можете за допомогою килимів. Орнамент на килимі повинен бути розрахований на огляд з будь-якого боку. На стіну вішайте килими з вертикальним малюнком, важливо, щоб він поєднувався з архітектурою і площею приміщення. У сучасному інтер'єрі використовують однотонні килими з дрібним візерунком. Функція цього виробу полягає ще й в утепленні підлоги і зведенні шуму до мінімуму.
10
У спальні покладіть килим з довгим ворсом або килимки з штучного хутра. Кімнату з великим набором меблів, наприклад, столом, м'якими меблями і шафою врівноважить килим темного кольору. Можете ввести як декоративний акцент, наприклад, блискучий підлогу і світлий тон тканини ворсового або гладкого килима.
11
Використовуйте рамки з фотографіями в обрамленні голих стін. Таким способом можете прикрасити одну стіну, тоді на протилежній розмістіть квіти в кашпо. Якщо в кімнаті мало меблів, поставте на підлогу велику квітку.
Субсидія - це допомога у грошовій або натуральній формі, що надається органами державної влади. Розмір субсидій громадянам визначається при формуванні бюджету. На січень 2011 року в Москві житлову субсидію оформило 85500 сімей.
Вам знадобиться
  • - документи, що підтверджують право на отримання субсидії.
Інструкція
1
Для отримання субсидії на застосування пільг для скорочення витрат на житлово-комунальні послуги зверніться до районного відділу житлових субсидій міста Москва і уточніть, який максимальний дохід встановлений для отримання субсидії, так як пільгу можуть отримати тільки малозабезпечені сім'ї. У 2011 році загальний дохід сім'ї на одну людину до 21 367,30 руб., Двох членів сім'ї - до 34 672,20 руб., Трьох - до 49 127, 40 руб., Для чотирьох чоловік - до 65 503, 20 руб.
2
Підготуйте всі документи, потрібні на оформлення субсидії: - паспорт, свідоцтво про народження дітей; - довідка про склад сім'ї; - довідки про доходи з місця роботи за 6 місяців, а для непрацюючих громадян з центру зайнятості; - копії документів про оплату комунальних послуг; - довідку для студентів, із зазначенням форми навчання та суми одержуваної стипендії (якщо навчання платне, то розмір внесеної плати та копії документів, що підтверджують оплату); - копію трудової книжки; - страхове пенсійне свідоцтво; - копію ощадної книжки.
3
Майте на увазі, що в Москві претендувати на скорочення послуг ЖКГ можна, якщо рахунки на їх оплату перевищують 10% сукупного доходу сім'ї. Пільга надається на 6 місяць, після чого право на її отримання необхідно підтверджувати заново. Також при розрахунку субсидії враховується нормативний метраж житла - на одного члена сім'ї 33 кв.м., двох членів сім'ї - 42 кв. м., трьох осіб - по 18 кв. м на кожного.
4
Інформацію про розмір належної субсидії дізнайтеся у щомісячному розрахунковому документі. Субсидія в грошовій формі перераховується на будь-який розрахунковий рахунок, відкритий в будь-якому банку Москви. При цьому отриманою сумою ви можете розпоряджатися на свій розсуд, оплачуючи послуги ЖКГ у повному обсязі. У разі неоплати житлово-комунальних послуг протягом за два місяці поспіль надання субсидії буде припинено.
Зверніть увагу
Загальна сума субсидії не може бути більше всіх фактичних витрат на оплату послуг ЖКГ і на оплату свого житлового приміщення.
Корисна порада
Якщо ви хочете отримати субсидію на житлово-комунальні послуги, погасите заборгованість по сплаті житлового приміщення, так як при наявності боргу по оплаті послуг ЖКГ субсидія не надається.