Як прибрати стрілочки з ярликів. Як прибрати значок ярлика в windows xp.

Зображення ярликів в операційних системах Microsoft Windows доповнюється невеликою стрілкою в лівому нижньому кутку іконки викликається програми або файлу. Прибрати стрілку з ярлика можна шляхом перенаправлення зображення стрілки.
Інструкція
1
Це зображення стрілки на ярликах (іноді стрілки, обрамлена в квадрат) є графічним png-файлом. Для коректного перенаправлення вам знадобиться порожній png-файл, тобто прозора іконка. Інструкція працює на Windows 7: Скачайте архів, розташований за посиланням: www.commix.ru/remove_arrow.zip. Відкрийте архів будь-яким архіватором, наприклад, програмою WinRAR.
2
Перемістіть з цього архів файл "blank.ico" в папку C: WINDOWS, замінивши вихідний файл.
3
Тепер з цього ж архіву запустите файл правки реєстру "RemoveArrow.reg" і дозвольте застосувати зміни в системі.
4
Після виконаної операції необхідно вийти з системи і зайти назад, можна просто перезавантажити комп'ютер. Тепер ярлики відображаються без стрелок.Для повернення стрілок у ярликів в Windows 7 скористайтеся файлом "RestoreArrow.reg" з того ж архіву.
5
Учасники операційних систем Windows Vista і Windows XP від ярликів позбавляються трохи інакше. Знайдіть в «Пуск» програму «Виконати» ("Run"), зазвичай вона знаходиться в стандартних програмах, папка «Службові». Запустіть її, і введіть у рядок запуску програми "regedit.exe" (без лапок). Перед вами відкриється редактор реєстру.
6
Використовуючи ліве меню, знайдіть в ньому директорії: - HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClasseslnkfile- HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassespiffileУдаліте в даних директоріях параметр "Is Shortcut". Після цього закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер. Для повернення стрелочек у ярликів заново пропишіть цей параметр в директоріях.
Зверніть увагу
Всі дії, описані в інструкції, необхідно виконувати від імені адміністратора системи.