Як зробити куб.

Куб - фігура універсальна. Її можна використовувати практично в будь-якому предметі декору. Ось, наприклад, для зберігання надрукованих фотографій його можна використовувати з успіхом. Вийде дуже оригінальна фоторамка, виконана в техніці орігамі. Якщо вам набридне фотографія в рамці, можна просто повернути куб другий до себе гранню.
Вам знадобиться
  • Шість квадратних аркушів з паперу 21х21 см;
  • 18 квадратних аркушів з ватману або картону 10х10 см;
  • Клей;
  • Лінійка;
  • 6 фотографій 10х10 см, не більше.
Інструкція
1
Займемося спочатку великими квадратами. Можна брати обмалював або списані аркуші формату А4. Головне, щоб одна сторона була чистою. Робимо з паперу шість квадратів зі стороною 21 см. Спочатку розділимо на 16 частин лист згинами, потім перевернемо квадрат і зробимо чотири діагональних згину. Тепер знову перегорнемо лист і загнемо куточки.
2
Приступимо до «зборці» квадрата. Загнемо середини його сторін до центру, у нас вийде щось схоже на квіточку. Це і буде сторона нашого куба. У кожен «квіточка» вставимо по одному квадрату 10х10 см з картону або щільного паперу (у нас повинно залишитися ще 12 таких квадратів). Можна в рамки вставити складені обрізки звичайного аркуша паперу формату А4. Цей вставлений картон або щільний папір служитимуть підкладкою для фотографій.
3
Тепер склеим всі сторони майбутнього куба, пофарбуємо червоним кольором (чи іншим вподобаним) самі сторони і папірці, вставлені в них. Фарбувати можна акриловими фарбами. Щоб всі грані куба тепер скріпити, нам потрібно взяти решту 12 квадратиків з картону або щільного паперу.
4
Згинаємо спочатку квадрат навпіл, а потім і всі його кути до центру. Склеим і пофарбуємо в потрібний нам колір. А тепер за допомогою покритих клеєм квадратів 10х10 з'єднуємо всі сторони куба і вставляємо їх в кишеньки. Тільки не в ті кишеньки, в які у нас вставлятимуться фотографії, а в ті, що по краях. Це все фоторамка-куб готова.