Як відключити брендмаузер.

Брандмауер ( брендмаузер ), або фаерволл - свого роду міжмережевий екран операційної системи Windows. Він є одним з основних елементів центру безпеки Windows. Основним завданням брандмауера є контроль доступу програм в локальну мережу і інтернет.
Інструкція
1
Брандмауер (з німецької - «пожежна стіна») з'явився в 2001 році в одній з редакцій Microsoft Windows XP як програма для конфігурації мережі під назвою "Internet Connection Firewall". Сьогодні брандмауер допомагає запобігти несанкціонований доступ зловмисників і шкідливих програм до вашого комп'ютера через всесвітню або локальну сеть.Отключеніе брандмауера веде до наростання ризику підхопити електронний вірус і ставить комп'ютер під загрозу атаки хакерами, особливо якщо ви не маєте встановлених антивірусів або сторонніх фаєрволлов. Повне або часткове відключення брандмауера Windows виробляється на ваш страх і ризик.
2
Для доступу до брандмауера Windows зайдіть в «Панель управління» через «Пуск» або через системну папку «Мій комп'ютер» (верхня клавіша «Відкрити панель управління» в редакції Windows 7). Виберіть режим перегляду - «дрібні значки» і знайдіть ярлик «Брандмауер Windows» - на ньому зображена планета і стіна з цегли.
3
Запустите ярлик, щоб відкрити брандмауер. У вікні брандмауера Windows у лівому меню натисніть на посилання «Включення і відключення брандмауера Windows». У з'явилися на екрані налаштуваннях для кожного типу мережі встановіть пункт «Відключити брандмауер Windows (не рекомендується)». Після виконаної операції натисніть кнопку OK внизу екрану і закрийте брандмауер Windows.
4
Для вступу змін в силу відключіться від локальної мережі та/або мережі інтернет і підключіться заново.