Як вивчитися на косметолога. вивчитися на нотаріуса.

Професія косметолога затребувана і популярна. Сучасна косметологія розпорядженні всі необхідні засоби для оздоровлення шкіри, а використання передових технологій дозволяє досягти приголомшливих результатів в області омолодження обличчя і тіла та корекції фігури. Тому рішення стати косметологом - хороший шанс домогтися успіху.
Вам знадобиться
  • - диплом про вищу або середню медичну освіту.
Інструкція
1
Кваліфікований косметолог повинен володіти різнобічними знаннями і навичками. Крім основних процедур по догляду за шкірою, важливо володіти всіма методиками терапевтичної косметології. Це масаж, обколювання спеціальними препаратами проблемних зон, апаратна косметологія, введення гелів, електрофорез, озонотерапія і киснева терапія, лімфодренаж, електро- і биоепиляция і т.д.
2
Якщо ви вирішили стати професійним косметологом, але не маєте медичної освіти, вам краще його отримати. В іншому випадку, ви не зможете потрапити на солідні курси і не зможете влаштуватися на роботу до престижного салон краси. В даному випадку можна зробити наступне: закінчити медичне училище і потім вступити на курси косметологів або вступити до медучилище і паралельно навчатися на курсах. Якщо у вас є диплом про середню або вищу освіту, диплом медсестри ви отримаєте всього через 10 місяців.
3
Курси косметологів пропонують два типи навчання: короткострокове і довгострокове. Програми розраховані на термін від двох тижнів до кількох місяців. Все залежить від вашого рівня підготовки. Короткострокове навчання розраховане, як правило, на практикуючих косметологів, бажаючих підвищити свою кваліфікацію.
4
На початковому етапі ви будете проходити анатомію, біохімію шкіри, фізіологію, будова м'язів тіла та обличчя. Потім почнете вивчати дерматологічні захворювання та методи їх діагностики, в тому числі і комп'ютерні.
5
Практичні заняття проводять практикуючі косметологи. Спочатку ви освоїте способи очищення шкіри, різновиди масок, методи догляду за обличчям і тілом, різноманітні види масажу. Потім придбаєте навички роботи з необхідними апаратами - для корекції фігури, фототерапії, електроепіляції і т.д. Практикуватися ви будете один на одному. Завдяки подібній практиці не тільки здобуваються професійні навички, а й стають зрозумілі відчуття, одержувані від тієї чи іншої процедури.
6
Коли основні знання будуть отримані, вас навчать створювати індивідуальні програми в залежності від потреб клієнта. Курси косметологів передбачають також заняття з етики та психології спілкування з клієнтами.
7
Упродовж усього періоду навчання проводитимуться заліки і тести. Залікові оцінки - четвірки і п'ятірки. Якщо ви отримаєте трійку, вам доведеться перездати предмет. Якщо щось не буде вдаватися, вам запропонують позайматися з викладачем індивідуально. Перед тим, як отримати документ про освіту, вам потрібно буде захистити дипломний проект.
Корисна порада
Зарплата косметологів становить від 15 до 50% від виконаного замовлення. Середня вартість 4-х тижневих курсів становить 8000 рублів.