Як змити засмагу. Як відмити шкіру від засмаги.

Засмагла шкіра зараз в моді. Але дівчата з тілом кольору шоколаду подобаються далеко не всім. Крім того, годинами лежачи на сонечку, завжди існує небезпека придбати «сільський» загар , тобто занадто темний. Тому важливо знати і те, як змити невдалий загар .
Інструкція
1
Для позбавлення від невдалого загар а існує дуже багато народних засобів. Найбільш ефективним є картопляний сік. Нанесіть на шкіру сік сирої картоплі. По закінченні 15-20 хвилин його потрібно буде змити проточною водою. Для того, щоб помітно підсилити ефект, в картопляний сік можна додавати сік лимона. Вже через кілька днів постійного відбілювання ви помітите значні результати.
2
Є ще один, не менш дієвий спосіб. Для цього потрібно придбати екстракт куркуми, огірковий і лимонний сік. Змішайте всі ці інгредієнти. Отриману вами суміш необхідно нанести на сильно засмаглу шкіру. Потримайте такий компрес 15-20 хвилин. Потім змийте його водою. Цю процедуру рекомендується повторювати неодноразово.
3
Якщо ви хочете, щоб шкіра після позбавлення від загар а придбала втрачену еластичність і ніжність, то приготуйте наступне. У склянку з парним молоком помістіть 3-4 сирих мигдальних горіха. Потримайте це в темному прохолодному місці протягом 12-ти годин. Потім утворилася суміш пропустіть через м'ясорубку. Нанесіть отриманий крем на шкіру. Його можна буде змивати водою вже через 10-15 хвилин.
4
Крім того, можна придбати відбілюючі скраби для тіла і для обличчя. Скраб допоможе позбутися загар а, отшелушивая омертвілі частинки шкіри. З його допомогою загар змиється набагато швидше. Користуйтеся скрабами регулярно. Рекомендується наносити їх 2-3 рази на тиждень. Також спробуйте купити більш жорстку мочалку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що займатися відбілюванням шкіри краще всього в дощову, похмуру погоду. В іншому випадку вже наступного дня ще сильніше загар пристане до вас. А скрабом починати користуватися краще взагалі восени.
Корисна порада
Є й більш сильні засоби. До них багато хто відносить отбеливающую глину. Але вона може ще більше висушити шкіру.