Як перенести панель задач вниз. Як встановити панель задач вниз екрану на лінукс Мінто кде.

На панелі завдань Windows розташовуються важливі функціональні елементи: клавіша «Пуск», ярлики швидкого запуску, вікна відкритих програм і папок, мовна панель, трей зі списком запущених додатків і годинник. Розташувати панель завдань Windows на екрані можна чотирма способами.
Інструкція
1
Її можна зрушити по нижньому краю екрана (за замовчуванням у всіх операційних системах Windows, а також у деяких операційних системах на базі Linux), по верхньому краю (подібно панелі завдань в операційній системі Apple Mac OS), по правому краю і по лівому краю. У кожному з положень панелі завдань її можна приховувати, якщо ні на один з її елементів не наведений покажчик миші.Іногда, при ненавмисному перетягуванні, панель задач може мимоволі міняти положення з вихідного, по нижньому краю, на будь другое.Чтоби перенести панель задач вниз і надати їй вихідне положення, необхідно на будь-якому порожньому місці панелі натиснути правою кнопкою миші. У який з'явився на екрані контекстному меню потрібно вибрати нижній пункт під назвою «Властивості», клацнувши по ньому лівою кнопкою миші один раз.
2
На екрані з'явиться невелике вікно «Властивості панелі завдань і меню" Пуск "». Перейдіть у вкладку «Панель завдань», якщо активна інша вкладка.
3
Щоб панель задач більше не переміщалася, встановіть прапорець навпроти пункту «Закріпити панель завдань». Після цього зі списку «Положення панелі завдань на екрані» виберіть «Знизу».
4
Як тільки потрібне положення вибрано, необхідно натиснути кнопку «Застосувати» - ви побачите, як панель задач переміститься вниз екрану. Для завершення роботи з настройками властивостей панелі завдань натисніть кнопку "OK".