Як проколювати мову.

В останні роки в усьому світі увійшов в моду пірсинг мови . В основному це популярно серед молоді та артистичної публіки. Ні в якому разі не займайтеся проколюванням мови самостійно! Це може бути дуже небезпечно, як би вас не переконували друзі в зворотному.
Інструкція
1
Якщо ви твердо вирішили проколоти язик, то обов'язково відправляйтеся в пристойний салон, де цю операцію справить досвідчений майстер з дотриманням усіх санітарних норм.
2
Це досить болюча операція, хоча в мові і трохи нервових закінчень. Пірсинг проводиться з використанням анестезії. Майстер, який робить пірсинг, покладе вам на язик серветки, просочені анестетіческого речовиною, і зробить прокол спеціальною голкою. Завдяки цьому в момент проколу ви не відчуєте болю.
3
Поки діє знеболювання, майстер вставить вам в утворився прокол спеціальну шайбу з заклепками на кінцях. Шайби, які надягають відразу після проколу, зазвичай довші, ніж звичайні, так як враховується наступний набряк мови .
4
Після пірсингу кілька годин не можна їсти, пити, курити, приймати алкоголь і займатися оральним сексом. Поки буде гоїтися рана - приблизно чотири-шість тижнів - слід полоскати рот розчином марганцівки або іншими антисептиками, які вам порекомендують в салоні.
5
У найближчі кілька днів мову наболіле, і ви будете відчувати біль і дискомфорт. Три-чотири дні доведеться харчуватися тільки рідкою і бажано холодною їжею (соки, йогурти, і т.д.), так як гаряча тільки посилить больові відчуття. Також виникнуть проблеми з мовою, говорити вам буде важко (в прямому сенсі буде важко перевертати мовою), і з'явиться деякий дефект мови.
6
Перші кілька тижнів після пірсингу доведеться дотримуватися особливої дієти, яка виключає тверду їжу, кислі, гарячі, перчені страви. Тому багато в перший час після проколу мови трохи худнуть.
7
Через кілька днів після проколу (у всіх по-різному: у когось через 4-5 днів, у кого-то через тиждень), коли рана трохи заживе і пухлина спаде, можна вставити іншу штангу, не таку довгу.
Зверніть увагу
Не робіть цю операцію самостійно. Є ризик зараження, якщо працює непрофесіонал. У мові безліч смакових рецепторів, і недосвідчений виконавець може пошкодити їх. Також там проходять дві великі артерії. Ненароком зачепивши їх під час проколу, можна викликати сильну кровотечу. Були навіть випадки, коли люди вмирали від крововтрати.