Як натренувати силу волі.

Сила волі - це здатність, що дозволяє людині контролювати своє життя, вона допомагає чітко формулювати і планувати свої дії на майбутнє, а потім виконувати їх. Сила волі змушує нас робити те, що потрібно, навіть незважаючи на те, що робити це сильно не хочеться. Скориставшись деякими порадами, ви зможете істотно полегшити процес розвитку сили волі .
Інструкція
1
Тренування необхідно починати з самого простого. Ви можете придумати і записати свій розпорядок дня, якій ви будете слідувати весь час. Як тільки ви впораєтеся з поставленим завданням, можете переходити до складнішого. Наприклад, кілька разів на день виконуйте розминку і різноманітні фізичні вправи, на які доведеться приділяти достатньо багато вільного часу. Постарайтеся не перестрибувати з однієї вправи на інше, якщо ви не досягли значних результатів. Щоб тренувати силу волі , вам знадобитися якомога більше терпіння і посидючості.
2
Вже якщо ви вирішили розвивати силу волі , то ні в якому разі не відмовляйтеся від поставленого завдання. Ви навряд чи отримаєте значні результати відразу ж, тренування цієї здатності - це дуже тривалий процес, за допомогою якого ви отримаєте багато переваг в майбутньому.
3
Відмовте собі в чому-небудь. Згадайте те, що вам сильно подобатися і відмовтеся від цього. Якщо ви не зможете регулярно виконувати якесь вправу, то придумайте для себе певну систему покарань. Наприклад, якщо ви відхиліться від складеного розпорядку дня, то приберете всі смаколики з кухні.
4
Також чималу роль відіграє самонавіювання. Щоб повірити в свої сили, щодня протягом пари хвилин повторюйте наступні фрази: «Я зможу справитися з цим», «Я терплячий», «Я наполегливий».
5
Один із способів тренувати силу волі - придумати стимули, які допомагатимуть вам у процесі. Наприклад, якщо ви вирішили займатися спортом, то подумайте про те, наскільки корисно це буде для здоров'я і яку вигоду це принесе в майбутньому.
6
Медитація трохи схожа на самонавіювання, і для багатьох людей вона може здатися нудною. Протягом декількох днів тренувань ви будете постійно думати про те, щоб здатися. Однак постарайтеся контролювати всі свої думки. Чим частіше ви будете займатися медитацією, тим більше у вас буде сила волі .
Кожен з нас хоче мати сильну волю . Вона допомагає боротися і перемагати тоді, коли розум відмовлятися від всяких дій. Для цього необхідно багато тренуватися і загартовувати волю . Цей процес важкий і необхідно вкласти величезні тимчасові ресурси. Але результат завжди виправдовує себе.
Інструкція
1
Тренуйте силу волі різними способами. Чим їх більше, тим швидше і якісніше буде результат. Починайте з незначного. Поєднуйте тренування і звичайний побут. Наприклад, дайте собі установку кожен день забиратися в призначений час. Ніщо не повинно відволікати вас від мети. Якщо ви вчитеся, то обов'язково робіть домашні завдання, готуйтеся навіть до незначних семінарам і контрольним.
2
Будьте спокійні. Контроль свого стану дуже важливий. Багато людей не можуть просидіти і хвилини спокійно. Вони базікають ногами, стукають кісточками пальців по столу, ходять з кутка в куток. Тренування волі полягатиме в тому, щоб ви змогли подолати своє неспокійне стан. Як тільки ви хочете поговорити ногою, відразу ж припиняйте це.
3
Розвивайтеся фізично. Тренувати волю можна спільно з тілом. Почніть ходити в спортзал. Кожен день виконуйте зарядку. Ставте собі планки, які ви повинні досягти за день. Виконуйте їх, у що б то не стало. Результати будуть приголомшливими. Ви станете вольовим і фізично розвиненим людиною. Завжди вставайте рано. Особливо якщо ви насилу можете прокинутися. Через місяць таких тренувань і ранок буде для вас легким на підйом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mRnD6BjTcE4