Як зробити паперові кігті. Як зробити з паперу Коган.

Якщо ви робите маскарадний костюм на Хелловін або дружню вечірку в тематичному стилі, ви повинні знати, як важливо врахувати в костюмі всі тонкощі і пропрацювати аксесуари, щоб образ був закінченим. Відмінним аксесуаром для костюма в Хелловін стануть гострі паперові кігті, які ви зможете зробити вручну зі звичайної паперу.
Інструкція
1
Щоб скласти з паперу кіготь, візьміть аркуш паперу формату А4 і покладіть його на рівну поверхню столу короткою стороною до себе. Складіть верхній правий кут вниз, поєднуючи верхній край аркуша з лівим краєм так, щоб внизу залишилася незагнуті вузька смуга паперу. Тепер візьміть самий верхній кут вийшла заготовки і складіть її до нижнього лівого кута, освіченій попереднім згином.
2
Зіставте край трикутника з лівим краєм фігури. Праву частину заготовки, яка починається від кута згину верхнього трикутника, зігніть вліво, формуючи вертикальний згин - так, щоб отримана фігура стала нагадувати рівний квадрат. Готовий квадрат складіть навпіл по діагоналі, формуючи трикутну фігуру. Покладіть трикутну заготовку перед собою широкою основою до себе, і вершиною від себе.
3
Розгляньте дві сторони трикутника - у однієї з них чотири окремих згорнутих краю, а у другої два. За допомогою олівця або невеликого згину намітьте вертикальну лінію, що йде з вершини трикутника і перпендикулярну його основи. Бічні краї трикутника зігніть у напрямку до центральної лінії - так, щоб вийшов вузький ромб, нижні куточки якого виходять за межі підстави попередньої заготовки.
4
Повторіть ті ж дії ще два рази. Фігура почне нагадувати обриси кігтя. Ретельно пропрасуйте все згини, щоб заготовка була щільною та міцною. Закріпіть фігуру, підвернувши залишився край в кишеню в задній частині кігтя. Вставте палець в маленький кишеню. При бажанні складіть ще кілька пазурів, щоб надіти їх на всі пальці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F0uHtUbK7YY