Як зробити піратську капелюх. треуголка для пірата своїми руками.

Сьогодні піратська романтика приваблює не тільки дітей, що рвуться до пригод, а й дорослих, які не проти приміряти на себе нову роль на дружній вечірці, карнавалі або на театральній виставі. Образ пірата не можна уявити закінченим без характерної піратської треуголки. Зшити таку треуголку нескладно. З цим впорається навіть починаюча швачка за пару годин.
Вам знадобиться
  • - тканина чорного кольору,
  • - флізелін,
  • - шпильки,
  • - ножиці.
Інструкція
1
Візьміть жорстку міцну тканину чорного кольору. При необхідності проклейте тканину з виворітного боку флізеліном, щоб вона стала ще жорсткішою, а потім виміряйте обхват голови для побудови викрійки. Розкроїте на тканини деталі майбутньої треуголки - дві деталі полів, тулію і дві деталі денця капелюхи.
2
Складіть разом половинки полів лицьовими сторонами один до одного і прострочіть по краю зрізу. Виверніть поля, роблячи невеликі надрізи на пріпуськах зсередини. Заутюжьте деталь і зробіть по краю полів із зовнішнього боку декоративну строчку. Потім складіть два денця яйцеподібної форми виворітними сторонами один до одного і сколіть по краях шпильками, зберігаючи припуски на шви.
3
На бічних сторонах деталей зробіть невеликі надсечкі ножицями, щоб виріб був більш акуратним. Потім сколите шпильками і стачайте разом деталі тулії, після чого з'єднайте разом тулію і денце. Змітайте тулію з денцем, а потім прострочіть їх на машинці, одночасно обметивая зигзагом зріз.
4
Заутюжьте шов тулії з вивороту. Зіставте нижній край тулії з деталлю полів, приметайте вручну і прострочіть на машинці. З вивороту шов можна обшити косою Бейко для більшої декоративності. Підігніть припуски на шви назад на внутрішню частину тулії і підшийте вручну.
5
Тепер за допомогою нитки та голки пришийте краю полів до тулье спереду і з боків, щоб капелюх стала схожою на справжню піратську треуголку . Прикрасьте треуголку пір'ям, мереживом та іншими декоративними прикрасами.