Як зробити пропелер з паперу. Як ти пропелер зробив з паперу.

Напевно кожна людина в дитинстві розважався, виготовляючи паперові вертушки і запускаючи їх за вітром. Незважаючи на те, що сьогодні всі живуть в століття високих технологій, і в будь-який момент ви можете придбати електричний вентилятор, виготовлення паперового пропелера-вертушки може стати захоплюючим і яскравим заняттям, яке розважить і вас, і ваших дітей .
Вам знадобиться
  • - дерев'яна дощечка;
  • - ніж.
Інструкція
1
Для виготовлення найпростішої вертушки приготуйте матеріали - дощечку шириною 2,5 см і довжиною 10 см, а також гострий ніж. За допомогою ножа акуратно состругать дощечку від центральної точки у напрямку до країв - вліво і вправо, так щоб з боків у вас вийшли дві тонких пластини, що знаходяться один по відношенню до одного під кутом.
2
Скруглите кінці дощечки, щоб конструкція стала більше нагадувати пропелер і стала більш аеродинамічної. Після цього в середній частині заготовки для пропелера просвердлите невеликий отвір і вставте в нього оброблену дерев'яну паличку - вісь.
3
Кінчик осі, вставлений в отвір пропелера, змастіть клеєм. Довжина осі повинна складати 15 см. Дочекайтеся висихання клею, а потім на відкритому просторі швидко розкрутіть вісь пропелера між долонями, після чого відпустіть пропелер. Він повинен злетіти вгору.
4
Також пропелер можна робити не тільки з дерева, але і з паперу або картону. Візьміть квадрат щільної паперу і надріжте навпіл кути, залишаючи центр квадрата цільним. Загніть куточки квадрата до центру через один, а кінчики у центру приколіть шпилькою, яку в свою чергу надіньте на паличку-вісь.
5
Від подиху вітру такий пропелер відразу почне крутитися, а виготовити його зможе навіть дитина - для створення паперового пропелера не потрібні спеціальні знання, і вам знадобляться тільки ножиці і папір. Саморобні вертушки можуть стати відмінними іграшками, а можуть послужити практичної мети, обдуваючи вас повітрям в спекотну літню погоду.