Як підставити своє обличчя в шаблон.

В інтернеті можна знайти масу оригінальних шаблонів , за допомогою яких ви можете побачити себе, своїх друзів або родичів в будь-якій ролі - в костюмі середньовічного лицаря або в платті світської дами. За допомогою шаблону ви можете приміряти на себе будь-який костюм і будь-яке оточення, і для того щоб вставити в шаблон своє особа або особа свого друга, вам потрібні тільки початкові знання програми Adobe Photoshop .
Інструкція
1
Скачайте з інтернету потрібний шаблон і розпакуйте його з архіву. Потім відкрийте шаблон в Фотошопі, після чого завантажте в програму фотографію, з якої ви виріжете своє особа для шаблону. Виберіть на панелі інструментів будь-який зручний для вас спосіб, за допомогою якого можна вирізати особа з фотографії - наприклад, для цього підійдуть Lasso Tool, Pen Tool, та інші.
2
Обведіть обраним інструментом особа на фотографії, а потім скопіюйте його на новий шар, натиснувши правою клавішею миші на виділеній області і вибравши опцію Layer via Copy. Зображення з нового шару перетягніть на документ з шаблоном - в шаблоні, таким чином, з'явиться додатковий шар.
3
Виділення не обов'язково робити ідеально точним - згодом, вставляючи фотографію в шаблон, ви знову отредактіруете її. Зробіть виділення приблизними, просто повторює контури особи.
4
Найчастіше вихідна скопійована фотографія не відповідає розмірам і пропорціям шаблону. Відкоригуйте зображення - відкрийте меню Edit і виберіть опцію Free Transform. Якщо вам потрібно трохи зменшити особа, щоб воно відповідало за пропорціями шаблоном, затисніть клавішу Shift і лівою клавішею миші стисніть виділення за маркери, які ви знайдете на краях контура.
5
Інші маркери, виконані у вигляді вигнутих стрілок, ви зможете використовувати для того щоб повернути зображення, створюючи потрібний ракурс нахилу і повороту. За допомогою інструменту переміщення (Move Tool) пересуньте особа в потрібну область шаблону, а потім встановіть шар з фотографією на потрібне місце - так, щоб воно не перекривало зачіску або головний убір.
Програма Photoshop пропонує користувачам велику кількість функцій для коригування та редагування зображень. Часто в програмі застосовуються всілякі шаблони, в які можна вставляти фотографії за допомогою стандартних елементів керування у вікні додатка.
Інструкція
1
Перед вставкою фотографії необхідно підібрати відповідний шаблон. Ви можете завантажити файл у форматі PSD з інтернету або скористатися якою-небудь власної добіркою. Після вибору підходящого графічного документа відкрийте його в програмі за допомогою пункту File - Open.
2
Перенесіть у вікно додатка вашу фотографію і зробіть процедуру зміни розміру зображення. За допомогою опції «Трансформація» (кнопки клавіатури Ctrl і T) ви можете змінити розмір фото. Потім виділіть вашу голову інструментом Selection Tools - Elliptical Marquee Tool («Овальне виділення») у вікні лівої панелі інструментів.
3
Після операції виділення натисніть комбінацію клавіш Shift, Ctrl та I для застосування інструменту Invert («Виділення» - «Інверсія»), після чого натисніть кнопку Del клавіатури, щоб обрізати непотрібну ділянку фото.
4
Файли шаблонів PSD мають верстви, які забезпечують більш зручне редагування фотографії. Перенесіть вставлене вами фото на панелі шарів у правому нижньому куті програми так, щоб воно поєднувалася з фоном і фігурою. Для цього перетягніть шар з вашої фото в потрібне положення лівої клавішею миші.
5
Щоб ще раз відредагувати розмір фотографії, повторно скористайтеся інструментом «Трансформування» (Ctrl і T) і подгоните зображення вашого обличчя до потрібного результату, щоб воно вписувалося в шаблон. Зайві елементи ви можете видалити за допомогою інструмента «Гумка» лівої панелі.
6
Тепер вам буде потрібно відрегулювати колір обличчя в шаблоні. Натисніть клавіші Ctrl і B клавіатури або перейдіть в розділ Image - Correct - Image Balance («Зображення» - «Корекція» - «Колірний баланс»). За допомогою верхньої панелі меню відрегулюйте використовувані в зображенні тону для шару вашого обличчя. Якщо ви хочете додати які-небудь світлові відблиски або підредагувати чіткість зображення, вам допоможе інструмент "Освітлювач" панелі інструментів.
7
Для додання різкості натисніть кнопки Shift, Ctrl та E («Шари» - «Об'єднати видимі», а потім «Зображення» - «Корекція» - «Яскравість і контрастність»). За допомогою повзунків у вікні відрегулюйте відповідні параметри, після чого ви можете скористатися меню File - Save («Файл» - «Зберегти») для застосування зроблених змін. Вставка особи в шаблон завершена.