Як перевести зображення в текст. Як перекласти текст з малюнка.

Швидко друкувати і за короткий час переносити в комп'ютер текст з паперового носія можуть далеко не всі. Проте в самих різних цілях людям часто потрібно перенести друкований текст в комп'ютер - і для цього джерела з текст ом сканують, після чого їх можна використовувати в електронному вигляді в графічному форматі зображення. Такий формат має ряд недоліків - ви змушені розпізнавати букви на зображенні, які не завжди відрізняються чіткістю і ясністю. Крім того, відсканований текст неможливо скопіювати - якщо вам захочеться скопіювати будь-якої уривок, вам доведеться передруковувати його вручну.
Інструкція
1
Є ряд способів, що дозволяють швидко перевести відскановане зображення в текст овий формат і спростити процес розпізнавання текст ів. Для розпізнавання відсканованого текст а існує спеціальна програма - ABYY Finereader.
2
За допомогою цієї програми ви легко зможете конвертувати будь-які графічні і PDF-формати в текст ові файли, які в свою чергу можуть бути легко надруковані з мінімальною витратою чорнила або тонера в принтері. ABYY Finereader здатний розпізнавати текст и, надруковані практично будь-якими шрифтами будь-яких розмірів; в деяких випадках, коли частина текст а залишається нерозпізнаної, ви можете додрукувати окремі букви, орієнтуючись на сканований документ. Скористатися цією програмою і застосувати її за призначенням зможе кожен користувач ПК - вона проста в обігу і досить ефективна.
3
Також є ще один метод конвертації зображень в текст овий формат - для цього можна використовувати пакет Microsoft Office 2003. Текст, відсканований в форматі TIFF, відкрийте в додатку Microsoft Office Document Imaging. Знайдіть на панелі інструментів програми кнопку «Відправити текст в Microsoft Word» і натисніть її. Все, що програма зможе вважати і розпізнати, буде перенесено в новий документ Microsoft Word.