Як навчитися грати на барабанах в домашніх умовах. фонограми для барабанів.

Барабанні ритми зустрічаються у всіх світових культурах - їх сміливо можна назвати найдавнішим проявом музики, яка спочатку була ритуальною, але з часом втратила своє містичне значення. Сьогодні вміння грати на барабанах і відчувати різноманітні ритми може урізноманітнити ваше повсякденне життя, а також може стати відмінним хобі, яке призведе до того, що ви станете повноцінним барабанщиком і учасником музичного колективу.
Інструкція
1
Багатьом початківцям ударникам здається, що навчитися грати на барабанах зовсім не просто - і це правда; однак при належному старанні ви зможете освоїти основи гри на ударних в домашніх умовах і відпрацювати техніку гри.
2
Як і у випадку гри на будь-якому іншому інструменті, тут важлива правильна постановка рук і корпусу. На ударних інструментах грають щітками або паличками, які потрібно тримати міцно, не напружуючи м'язи рук.
3
Руки повинні лежати вільно - не впритул їх до тіла, щоб забезпечити рукам вільний рух під час гри. Вчіться домагатися розслабленості м'язів рук і ніг. При грі на барабанах ногами, згинайте ноги в колінах під кутом в 135 градусів і не забувайте сідати перед барабанами на правильну висоту - регулюйте висоту стільчика для ударників, щоб вам було зручно грати, орієнтуючись на малий барабан.
4
Площина малого барабана повинна відповідати висоті ваших ліктів, коли зігнуті руки утворюють прямий кут. Крім того, кут нахилу барабанів повинен змінюватися відповідно до того, наскільки зручно вам на них грати. Сядьте перед малим барабаном і трохи скруглите руки в ліктях, висунувши лікті вперед. Таке положення при грі є найбільш вірним.
5
Перед вправами по грі на барабанах завжди робіть розминку рук, щоб не перевтомити їх і уникнути травм і розтягувань. В якості розминки використовуйте легкі вправи за допомогою паличок або щіток на малому барабані. Для того щоб видавати менше шуму при домашніх тренуваннях, використовуйте дощечку або тренувальний гумовий пед - це допоможе відпрацювати техніку ударів і ігри різних ритмів, не порушуючи спокій ваших сусідів. Простий електронний пед коштує не надто дорого, і при цьому стане для вас хорошою підмогою в барабанних тренуваннях.
6
Під час тренувань не намагайтеся відразу зіграти складні ритми - починайте з простих ударів метронома і відпрацьовуйте одиночні удари паличками по барабану. Спочатку ударяйте чвертями, потім восьмими, і потім шістнадцятими, поступово збільшуючи кількість ударів в одну частку. Вчіться слухати музику і визначати її ритм - пробуйте грати, включивши в якості фонограми будь-які музичні записи.
Зверніть увагу
Як навчитися грати на барабанах самостійно? Для більшості барабанщиків, гра на барабанах - тільки хобі і не вимагає серйозної практики, яка необхідна професійним, або серйозним музикантам. Більшість барабанщиків просто сідає за установку, коли є на те настрій, і грає у своє задоволення.
Корисна порада
На відміну від гітари ви не зможете взяти з собою куди завгодно барабанну установку і зіграти що-небудь класне. Якщо все вищеописане вас не лякає, то можете сміливо збирати інформацію про те, як навчитися грати на барабанах і збирати гроші на свою першу установку. Зрештою, бути барабанщиком дуже круто, можна дізнатися як обрізати фотографію і вже представляти себе великим музикантом.
Барабани не найпопулярніший інструмент серед початківців музикантів, але хороший барабанщик - дефіцит у багатьох музичних групах. Уміння грати на цьому інструменті дає можливість не тільки власного розвитку, а й гарного заробітку на музичному терені.
Вам знадобиться
  • тренувальний пед, барабани
Інструкція
1
Якщо у вас ще немає своєї барабанної установки, купіть тренувальний пед. Цей інструмент дозволяє тренуватися новачкам в домашніх умовах. Його практично не чутно, що убезпечить ваших сусідів від гучних звуків. Ви зможете почати відпрацьовувати ритм, правильні рухи, хлесткость.
2
Якщо немає можливості купити навіть пед, то виготовте тренувальний інструмент з підручних матеріалів. Найголовніше, спочатку використовувати всі можливості для тренування рук і ритму.
3
Уважно дивіться і слухайте всі відео- та аудіозаписи з використанням барабанів. Повторюйте руху професійних музикантів і слідкуйте за власним звукодобуванням. З часом ви зможете навчитися повторювати ритм і перебивки набагато швидше і краще.
4
При наявності фінансових можливостей запишіться в музичну школу або найміть репетитора. Це буде вже більш професійний підхід до навчання. Крім практики ви отримаєте хорошу теорію гри на барабанах , в тому числі дізнаєтеся про правильну посадку за інструментом і правильне положення рук при ударах паличками.
5
Читайте якомога більше тематичної літератури, спілкуйтеся на форумах з професійними музикантами. Чим більше інформації ви будете отримувати, тим краще будете володіти інструментом. Завдяки отриманим знанням ви зможете зібрати професійну установку. Великий плюс барабанів в тому, що купувати і збирати їх можна частинами.
6
Навіть якщо ви будете вчитися в школі або у репетитора, стежте за появою відеоуроків в інтернеті. Вивчайте різні техніки різних майстрів. Чим більше інформації та практики ви пропустите через свої власні руки, тим віртуозним та індивідуальним музикантом ви станете з часом.
7
Використовуйте будь-яку можливість для тренуванні рук. Де б ви не знаходилися, відбивайте ритм, тренуйте і руки, і мозок.