Як зробити етикетку в фотошопі. Як у фотошопі зробити етикетки.

Речі, виготовлені вручну, містять набагато більше тепла і старання своїх авторів, ніж речі, штамповані фабричним шляхом. Предмети, створені своїми руками, надзвичайно цінувалися у всі часи, і особливо вони цінуються сьогодні - саме тому такою популярністю користуються різноманітні майстри, які роблять самі різні предмети власноруч, і продають їх іншим людям. Для того щоб зробити свій приватний магазин ще більш унікальним, ви можете створити оригінальні етикетки ручної роботи, які додадуть стилю і привабливості вашим товарам.
Інструкція
1
Виготовити власну фірмову етикетку можна за допомогою Фотошопа. Для початку знайдіть в інтернеті і скачайте будь-яку графічну текстуру, яка вам подобається і підходить по тематиці - наприклад, текстуру картону або м'ятою паперу.
2
В Фотошопі створіть новий документ і завантажте завантажену текстуру, одночасно переміщаючи її на нове зображення. Створіть форму етикетки на окремому шарі, намалювавши її контур інструментом Pen Tool - на цьому етапі шар з текстурою можна тимчасово зробити невидимим.
3
Виділіть створений контур і при необхідності перейменуйте його. Потім клікніть на клавіатурі на клавішу U і намалюйте, затиснувши Shift, в потрібному місці етикетки гурток, який згодом можна буде вирізати, щоб прикріплювати етикетку за стрічку або нитку до виробу.
4
Виберіть інструмент Direct Selection і виділіть створений контур, після чого перетягніть його на текстуру і потім виберіть інструмент вільної трансформації (Free Transform). Затиснувши Shift, розтягніть контур за текстурою до потрібного розміру. Тепер перетворіть контур у виділення і додайте маску шару, після чого зайдіть в розділ стилів шарів (Layer Style) і встановіть кілька параметрів - Drop Shadow з режимом змішування Multiply, Bevel and Emboss зі стилем Inner Bevel.
5
Тепер створіть новий шар і виберіть на панелі інструментів Elliptical Marquee Tool. Створіть навколо створеного раніше кружечка еліптичне виділення. Залийте його відповідним кольором. Змініть режим накладання шарів на Multiply, а потім зменшіть прозорість шару до 70%.
6
Доробіть етикетку - намалюйте мотузочки за допомогою інструментра Pen Tool і застосуйте до них опцію Stroke. Напишіть на етикетці будь-який текст, що характеризує ваші товари, або вставте логотип.
Етикетка - це ярлик або бирка, маркирующие товар. Це свого роду дизайнерське рішення, покликане привернути до товару увагу і має інформаційне навантаження. На етикетці обов'язково повинні бути вказані відомості про товар, його виробника, склад та інші характеристики, що дозволяють покупцеві скласти повне уявлення про дану продукцію. Зробити і роздрукувати етикетку можна не тільки в друкарні, для цього можна скористатися і будь-яким текстовим або графічним редактором.
Інструкція
1
Продумайте фон етикетки. Вона може бути надрукована на однотонному поле з контрастними логотипами і написами, але можна в якості фону для неї використовувати будь-яке зображення. Воно не повинно бути занадто яскравим і багатобарвним, щоб на ньому добре читалися всі написи.
2
Складіть текст, який повинен бути розміщений на етикетці, продумайте його розташування, розмір шрифту. Подивіться, може бути є сенс розділити текст горизонтальними прямими або розмістити його частину в окремих вікнах, обрамлених рамками.
3
Активуйте роботу редактора, наприклад, можна скористатися програмою Microsoft Word, яка встановлена практично на будь-якому персональному комп'ютері. Підключіть на головній панелі режим «Малювання». З його допомогою можна виділити прямокутні області, де можуть бути розміщені зображення, логотипи, фрагменти тексту. Для кожної такої області підберіть тип шрифту, його розмір і колір.
4
Якщо у вікно вставлено зображення, то відкоригуйте його яскравість і контраст, щоб елементи картинки не «забивали» розміщену поверх неї напис. Якщо ви відзначите його властивості, як підкладка, то можна зробити його прозорим. Продумайте загальне колірне і графічне рішення етикетки, не захоплюйтеся оформленням - інформація, нанесена на етикетку , витриману в стриманому стилі, візуально буде сприйматися легше.
5
В намічених областях напишіть необхідний текст, підбираючи для кожної потрібні параметри написи - тип шрифту розмір, товщину і нахил.
6
На панелі «Малювання» можна скористатися вкладкою WordArt і оформити написи в різних декоративних стилях.