Як відзначити день ангела.

На жаль, таке свято, як день ангела, має недостатньо широке поширення. Багато людей навіть не знають, коли саме його відзначати. А адже довгий час вважалося, що ім'я грає дійсно велику роль в житті і долі людини. Тож знати про день ангела було б непогано, так само, як і святкувати його.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно з'ясувати дату свята, наприклад, у Катерини день ангела 24 листопада, у Миколая 16 травня і 19 грудня, у Марини 28 лютого, а у Дениса 12 травня. Отже, тепер за роботу береться фантазія.
2
Можна влаштувати невелику вечірку вдома, запросити друзів з таким же ім'ям, як і у вас. Прикрасьте квартиру з нагоди торжества: розвісьте на шторах і стелі красивих янголят, роздрукуйте оригінально оформлену інформацію про своє ім'я і прикріпити її на стінах. Непоганою ідеєю буде пиріг, який можна прикрасити кремовою написом з ім'ям запрошених. Також можна придумати різні конкурси для вечірки, пов'язані зі святом, наприклад, пограти в «імена».
3
Будь-яке свято - це відмінний привід зустрітися з друзями. Можна сходити в кафе, бар або клуб.Подаріте один одному тематичні подарунки: це можуть бути фігурки янголят чи інші дрібнички тим чи іншим чином пов'язані з вашим ім'ям. Крім того, сучасні магазини пропонують широкий асортимент чудових листівок, які підходять саме для цього свята, і містять найцікавішу інформацію, що характеризує власника імені.
4
Якщо погода дозволяє, то ідеальним варіантом буде пікнік на природі. Приготуйте свої улюблені салатики і сендвічі і вирушайте до річки. Відпочинок на природі теплим літнім днем не тільки приємний, а й корисний для вашого здоров'я.
5
Також таке свято можна відзначити і з батьками. Адже саме ці люди дали вам таке ім'я. Наповніть цей день милими спогадами і теплим спілкуванням з рідними людьмі.Не забувайте відзначати свій день ангела. Додайте в календар ще один червоний день . Не забувайте також вітати своїх друзів, навіть тих, які не знають про те, коли саме їх день ангела. Адже так приємно усвідомлювати, що хтось про тебе знає трохи більше, ніж ти сам. З днем ангела!