Як оформити красиво серветки.

Кожна господиня мріє, щоб її святковий стіл виглядав чудово. Важливу роль відіграє не тільки їжа. Значення відіграє кожна дрібниця: сервіровка стола, час, обраний для свята, декоративне оформлення столу і залу. Одним з найцікавіших предметів, що прикрашають стіл, є серветки . Так як же красиво оформити серветки ?
Інструкція
1
По-перше, можна пограти з кольором. Важливо, щоб серветки по колірній гамі підходили до загальної композиції вашого столу. Якщо ви боїтеся експериментів, то використовуйте білі серветки . Такий колір підходить до всього і створює відчуття чистоти і акуратності.
2
По-друге, серветки можна скласти різними, кумедними фігурками. Наприклад, зробити дамський віяло. Для цього складіть серветку гармошкою, один кінець змотайте в щільний бутон і закріпіть яким-небудь красивим затиском, а другий розпушити як віяло.
3
Також можна зробити бутони троянд. Для цього вам потрібно вибрати, відповідні за кольором тону, і просто складіть чотири кута серветки всередину, виконайте цю процедуру два рази, а потім переверніть заготовку і розправте пелюсточки троянди.
4
З серветок можна зробити і красиву хвилю. Візьміть для цього три серветки і широко розкладіть їх одну під іншу, попередньо склавши в чотири рази. Потім зовнішній шар серветки підігніть під середній шар сусідньої серветки і так виконайте з кожної.
5
Не менш витончено виглядають також серветки з стрічкою. Для початку скрутіть серветку, а потім просто перев'яжіть її спеціальною стрічкою або зав'яжіть оригінальний бант. Для подібних цілей також використовують спеціальні кільця. Якщо у вас мало часу, то кожну серветку можна просто поставити на тарілочки, це буде виглядати цікаво, а праці багато не складе.
6
Також серветки можуть бути іменованими, тобто з вишитими на них іменами гостей. Подібний підхід до справи буде говорити про високу значимість для вас людей, що зібралися за столом. У кожного гостя складеться враження, що в цьому будинку чекали саме його. Отже, стіл накритий, серветки покладені, залишилося лише дочекатися гостей. Приємного вам вечора.