Як прибрати плями від поту з одягу. прибрати плями від поту на кольоровий одязі.

Жовті плями від поту псують зовнішній вигляд одягу і порушують структуру тканини. Але існує цілий ряд ефективних способів для позбавлення від цієї неприємності. Головне пам'ятайте, перед тим, як застосовувати той чи інший засіб на тканину, враховуйте матеріал улюбленої речі.
Інструкція
1
Для лляної, бавовняної тканини скористайтеся однією чайною ложкою нашатирного спирту і такою ж кількістю кухонної солі. Розмішайте отриманий розчин в склянці теплої води. Річ залиште в замоченому вигляді на 7-12 хвилин. Ретельно прополощіть у великій кількості води.
2
Плями від поту на шовковій тканині приберіть за допомогою чайної ложки кухонної солі на склянку теплої води. Для початку замочіть одяг на кілька хвилин, потім обробіть вийшла сумішшю. Обполосніть річ водою.
3
шовкові тканини білого кольору можна врятувати розчином перекису водню і води, в пропорції 1:10. Забруднену ділянку протріть даними складом.
4
Використовуйте мильний розчин для вовни. Шматочок господарського мила покладіть в таз і залийте гарячою водою, вспеньте. Замочіть там вовняну річ, потім простягає. Далі одну чайну ложку щавлевої кислоти розведіть в склянці теплої води і знову замочіть річ на кілька хвилин. Прополощіть одяг в теплій воді.
5
Очистіть рукава, коміри і манжети розчином рівних частин бензину, господарського мила і нашатирного спирту. Суміш втирайте у проблемні місця на одязі, потім прополощіть в теплій воді з додаванням оцту.
6
При пранні додайте чайну ложку нашатирного спирту на літр води. Плями від поту не залишать і нагадувань.
7
Збовтайте жовток від курячого яйця, нанесіть на пляму до висихання. Потім корочку видаліть і прополощіть річ у воді.
8
Виведіть піт з кольорових тканин за допомогою нагрітого праски. На гарячу поверхню праски покладіть суху річ з плямою. Потім натріть милом (без барвників) і мокрою щіткою приберіть забруднене місце.
9
Обробіть кольорову або світлий одяг перекисом водню, вивісите річ на сонці на годину. Прополощіть у теплій воді.
10
Давні плями від поту видаліть за допомогою 120 мл бензину, 170 мл денатурованого спирту (продається в магазинах для полювання та рибної ловлі) і 100 мл нашатирного спирту. Змочіть бинт в цьому розчині і обробіть пляма. Ретельно прополощіть річ після процедури.
Зверніть увагу
Візьміть на замітку: - Не використовуйте хлор для видалень плям від поту. Тканина від цього стане темнее.- Щоб уникнути пошкодження фарби на одязі не тріть і не стискайте тканину під час обробки. - Допевняйтеся нова речовина на непомітних ділянках тканини.