Як вибрати міні-піч.

Зараз існує безліч чудової техніки, призначеної для полегшення життя господинь: блендер, кухонний комбайн, різноманітні м'ясорубки і міксери, а також міні- піч. Що ж це таке? Міні- піч - це духовка в мініатюрі, у ній можна готувати і запікати практично все. Але такий потрібний у господарстві предмет потрібно ще вміти вибрати.
Інструкція
1
Спочатку потрібно визначитися з розмірами. Міні-печі бувають від 8,5 до 40 л. Найзручнішими вважаються печі середніх розмірів, приблизно 21 л. З цього боку піч потрібно вибирати виходячи з того, що саме ви збираєтеся готувати, так як між обсягом і потужністю печі існує пряма залежність. Якщо у вас велика родина, віддайте перевагу більш об'ємною печі, а якщо ви живете один, та й кухня несильно велика, вам вистачить і 8,5 літрів.
2
Важливим моментом є наявність таймера. Цей простий механізм дуже зручний. Вам достатньо знати, скільки часу готується ту чи іншу страву і встановивши таймер, ви можете займатися своїми справами, не турбуючись про те, що ваш вечеря згорить.
3
Також краще запитати у продавця про те, з якого матеріалу виготовлено внутрішнє покриття. Бажано щоб воно було жаропрочное, стійке до подряпин і миючих засобів.
4
У міні-печі може бути безліч функцій, однією з яких є розморожування продуктів. Ця функція дуже важлива, особливо якщо у вас немає мікрохвильовки.
5
Зверніть увагу на наявність різних режимів. Їх може бути дуже багато: нижній жар, верхній жар, рівномірний нагрів і т.д. Важливо те, що цікавить саме вас.
6
Велику складність становить миття такій печі, тому уточніть, знімний піддон для крихт. Якщо так, то це значно заощадить ваш дорогоцінний час.
7
Для кращого приготування увагу варто звернути й на внутрішнє освітлення.
8
Не останню роль відіграє і дизайн. Сучасні магазини побутової техніки пропонують величезну кількість міні-печей різноманітних відтінків і стилів. Можна знайти як класичну сріблясту піч, так і більш модну яскраво-червону. Отже, тепер ви можете сміливо йти в магазин у пошуках ідеального поєднання ціни, що цікавлять вас функцій і дизайну міні-печі.