Як видалити плями від мазуту. Як видалити мазут з замші.

Плями від мазуту на одязі нічого, крім жалю не приносять. До того ж, від них дуже важко позбутися, а універсальний плямовивідник ще не винайшли. Але все ж існує кілька ефективних способів видалення плям від мазуту.
Інструкція
1
Спеціальні засоби на основі високоактивного бензину. Почніть обробку тканини з країв, пляма не повинно розповзатися. Після чищення ретельно простягає річ з порошком для серйозних забруднень.
2
За допомогою ватного диска нанесіть на пляма мазуту евкаліптова олія. Втирайте засіб до повного зникнення забруднення. Потім добре простягає одяг.
3
Використовуйте солярку або бензин. Спочатку обробіть брудне місце маслом або маргарином. Потім просочіть ватний диск одним з розчинів (солярки чи бензину) і ретельно втирайте в пляму. Намагайтеся проводити процедуру швидко і в добре провітрюваному приміщенні, так як паливо має властивість моментально випаровуватися.
4
Покладіть під одяг папір, який добре вбирає. Пройдіться кілька разів гарячою праскою по речі. Значна частина мазуту залишиться на папері. Що залишився мазут видаліть за допомогою щітки і евкаліптової олії.
5
Скористайтеся каустичною содою (ви зможете її знайти в магазинах господарських товарів у вигляді порошку). Заперіть річ з мазутним плямою спочатку в розчині соди, а потім в порошку.
6
Купуйте спеціальний засіб для автомобілів. Воно видаляє різні види плям з поверхні машини, в тому числі виведе і пляма мазуту. Речовина дбайливо ставиться до фарби, так що ви не побачите бляклих плям після обробки тканини.
7
Чайну ложку білої глини і чайну ложку сухого крохмалю змішайте з декількома краплями нашатирного спирту і скипидару. Ввітріть отриману суміш в пляма мазуту і залиште до висихання. Потім щіткою обробіть забруднене місце. Якщо пляма не віддалилося до кінця, виконайте процедуру очищення знову.
8
Якщо жоден з перерахованих вище способів не допоміг позбутися плями, зверніться в хімчистку.
Зверніть увагу
Майте на увазі те, що мазут сильно в'їдається в тканину. Тому обробіть одяг як можна швидше.