Як прибрати ланка на браслеті годин. Як самому прибрати ланка на годиннику.

Часто трапляється так, що подаровані нам або насилу вибрані в магазині годинник висять на зап'ясті, бовтаються. Не варто турбуватися! Виявляється, достатньо лише прибрати зайва ланка в браслеті, і годинник буде ідеально сидіти.
Інструкція
1
Звичайно ж, краще звернутися за допомогою в спеціальну майстерню, але якщо ви хочете заощадити або у вас немає часу віднести годинник майстру, ремонт можна провести і самостійно.
2
Для початку потрібно з'ясувати, з якого металу виготовлений браслет. Якщо метал м'який, то можна скористатися простими пассатижами. Для цього необхідно затиснути інструментом зайва ланка, розігнути його і вийняти. Перш ніж скріплювати браслет, краще переконатися в тому, що ви прибрали достатню кількість ланок. Для цього прикладіть браслет до руки і зімкніть його. Не бовтається? Тоді потрібно трохи розігнути два найближчих один до одного в області розриву ланки і з'єднати їх в цілий ланцюжок. Працювати треба дуже акуратно, особливо якщо метал покритий забарвлює шаром (можуть залишитися подряпини). Якщо метал міцніший, для скріплення браслета можна використовувати паяльник.
3
Бувають годинник з браслетами не у вигляді ланцюжка, а у вигляді плоскої рельєфною смужки. Такі ланки закріплюються між собою маленькими гвоздиками, зазвичай з правого боку. Для видалення зайвої ланки акуратно витягніть гвоздики за допомогою голки або шила. Після цього приміряйте браслет і скріпіть сусідні частинки за тим же принципом.
4
Якщо ж ваші годинники виготовлені їх благородних металів, то якщо ви не професіонал, все ж краще звернутися в майстерню. Ремонт такого виду коштує не більше 200 рублів, а при вчиненні вами помилок ціна може помножитися вдвічі, а то й утричі.
Корисна порада
Викидати вийняте ланка не варто, особливо якщо годинник дорогі. У разі розриву браслета і втрати ланок воно вам дуже знадобиться. Перед початком роботи на стіл краще покласти білий листок паперу, щоб всі деталі були чітко видні.
Годинник - важливий предмет у сьогоднішній швидкоплинної життя, повної подій, які змінюють один одного дуже швидко. Тому, покупка годин є для багатьох обов'язковою. Купуючи годинник, іноді можна виявити, що браслет на них не зовсім підходить за розміром. Якщо він маленький, ви ці години не купуєте, а якщо він завеликий, необхідності відмовляти собі в купівлі немає. Ви можете попросити підрегулювати браслет тут же або в годинниковій майстерні. Але є можливість зробити це самостійно.
Інструкція
1
Один із способів - зняти зайві ланки браслета. Якщо ланки браслета з'єднані по шпилькових типу, вам знадобляться наступні інструменти: шило, тримач, плоскогубці і молоточок. Закріпіть браслет в утримувачі. Використовуючи шило, витолкніте сполучну шпильку ланки браслета. Якщо шпилька не піддається відразу, обережно допоможіть їй молоточком. Витягніть шпильку за допомогою плоскогубців і приберіть від'єднаний ділянку браслета. Після того, як ви видалили необхідну кількість ланок, з'єднайте за допомогою шпильки розрив.
2
Для того, щоб зняти ланки у браслета, в якому вони з'єднані по листовому типу, вам знадобляться наступні інструменти: плоскогубці або пінцет. За допомогою пінцети витолкніте в бік листової з'єднувач ланки. Потім витягніть його, використовуючи плоскогубці. Від'єднайте зайві ланки і, вставивши з'єднувач на місце, зберіть браслет.
3
Для того, щоб видалити зайві ланки на браслеті , де вони з'єднані по замочковому типу, вам знадобиться інструмент для калібрування. Видаліть сполучні планки з замочка. Міцно візьміть двома руками браслет близько до замочку, який ви тільки що від'єднали, натиснете на частини браслета вгору-вниз і ви відчуєте, як ланки роз'єднуються. Продовжуйте обережно натискати на ланки, повертаючи їх при цьому в сторону для того, щоб остаточно від'єднати замочок. Після того, як ви послабили механізм кріплення, потягніть браслет вниз, щоб розібрати ланки. Акуратно розведіть від'єднані ланки в сторони. Збірку здійснюйте в зворотному порядку.
4
Всі дії з розбирання та збирання ланок виконуйте повільно, акуратно. Це необхідна правило для того, щоб після ваших спроб підрегулювати довжину браслета його не довелося викидати. Матеріали, з яких робляться браслети, як правило, досить міцні, але з'єднувальні елементи вельми примхливі, так як при виготовленні браслетів не припускав, що їх будуть демонтувати.