Як подолати свої недоліки.

Ще в давнину люди зрозуміли просту річ: в реальності не буває ідеалу. Відповідно, кожен з нас має деякими недоліками, які часто заважають нам в побуті або в спілкуванні і ускладнюють життя. Однак найперші спроби позбутися власних недоліків показують, що це буває не так вже й просто.
Інструкція
1
Щоб подолати власні недоліки , в першу чергу, їх потрібно в собі побачити. Недарма існує такий образ: в чужому оці смітинку бачить, а в своєму колоди не помічає. Так от, щоб ефективно ліквідувати власні недоліки , потрібно чітко розуміти, в чому вони виражаються. А для цього необхідна правильна самооцінка, що не завищена і не занижена. Тільки в цьому випадку ви зможете побачити і реально оцінити свої негативні особливості.
2
Якщо ви точно знаєте, в чому полягають ваші недоліки і коли вони проявляються, намагайтеся уникати ситуацій, що провокують їх прояв.
3
Займіться аутотренінгом. Подумки переносите себе в ту чи іншу ситуацію, при якій ваші недоліки проявляються сильно. Намагайтеся у своїй уяві впоратися з ними, придушити їх у собі. Подумки поступайте так, як було б, по-вашому, в ідеалі. Тільки не вдавайтеся до всіляких мріям про чарівність тощо. Уявні ситуації і правильні виходи з них без прояви недоліків повинні бути реалістичними. З експонованих обставин обов'язково виходите переможцем. Таке моделювання всіляких ситуацій у своїй уяві і придушення в них прояви недоліків дозволить легше перенести правильне проведення на практику.
4
Навчіться стримувати себе. Як би не хотілося вступити неправильно, підкоряйтеся своєму розуму, а не емоціям. А він обов'язково підкаже правильне рішення. Не йдіть на поводу у бажань.
5
І головне - не звинувачуйте в своїх недоліках нікого з оточуючих. Щоб зрозуміти, в чому причина їх прояви і як їх позбутися, необхідно, перш за все, розібратися в собі. Постарайтеся зрозуміти, що породило ваші недоліки .
6
Щоб усунути, а не погіршити прояв недоліків, уникайте не тільки їх систематичного прояви, а й разового. Пам'ятайте: вчинок породжує звичку, звичка породжує характер, характер породжує долю! Таким чином, щоб подолати свої недоліки , потрібно постійно трудитися над собою, а, отже, над своїми достоїнствами. А боротьба за усунення власних недоліків - це, насамперед, боротьба з самим собою!
Недолік рідини в організмі спричиняє безліч негативних наслідків, адже людський організм на 75 відсотків складається з води. Болі в різних частинах тіла, нудота, депресія - це і багато іншого може служити сигналом зневоднення організму. Якщо дотримуватися певних правил, можна подолати недолік води.
Інструкція
1
Самий природний шлях для відновлення водного балансу - пити більше води. Денна норма для здорової людини - півтора-два літри. Пийте звичайну чисту негазовану воду. У жарку пору року віддавайте перевагу теплій воді. На відміну від холодної, вона швидше втамовує спрагу, так як легше вбирається в стінки верхнього відділу шлунка, дозволяючи організму швидше відновити водний баланс.
2
Не намагайтеся замінити воду іншими напоями. Кава, чай, пиво або інші алкогольні напої хоч і містять воду, але роблять на організм протилежну дію, оскільки містять в своєму складі ще й збезводнювальні речовини. При їх прийомі з організму виводяться не тільки перероблені рідини, але і частина запасів води самого організму.
3
Якщо ви опинилися у надзвичайній ситуації, коли добути воду досить проблематично, не відмовляйтеся від їжі. Але при цьому намагайтеся не вживати занадто солону або занадто гостру їжу і не приймайте її в занадто великих кількостях. Краще розбити споживання їжі на декілька прийомів невеликими порціями. Віддайте перевагу соковитим фруктам і овочам. Відмовтеся від куріння.
4
При зневодненні кров у судинах стає більш густою і в'язкою, в зв'язку з цим збільшується навантаження на серце, порушується кровообіг. При нестачі води в організмі намагайтеся не перенапружуватися і не виконувати занадто важку роботу, так як рясне потовиділення тільки посилить наявне стан речей.
5
Менше знаходитеся на сонці, тримайтеся в тіні. При знаходженні під прямими сонячними променями, не знімайте одяг і головний убір, щоб забезпечити мінімальне потовиділення. Для зменшення спраги і почуття сухості в роті пийте воду дрібними ковтками, подовше затримуючи її в порожнині рота. Для слиновиділення покладіть під язик невеликий камінчик або гудзик.
6
Щоб не доводити справу до крайності, приймайте воду правильно. А саме: пийте воду відразу після пробудження, щоб відновити водний баланс після сну, пийте перед спортивними тренуваннями, щоб забезпечити запас води для потовиділення. Приймайте воду щоразу, як відчуєте спрагу. Пийте за 30 хвилин до їжі і через 2,5 години після їжі.