Як оформити ательє.

За законом будь-який бізнес повинен бути зареєстрований. Але для реєстрації не обов'язково створювати юридичну особу. Невеликий бізнес, наприклад, ательє можна оформити на індивідуального підприємця. У якій формі ви б не вирішили зареєструвати ательє , вам необхідно буде зібрати певні пакети документів для подачі в податкову інспекцію.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили створити ательє , то напевно вже замислювалися про те, в якій формі його краще реєструвати. Ательє - бізнес маленький, і юридична особа під нього зовсім не потрібно, особливо якщо ви створюєте його одноосібно, без партнерів. З іншого боку, індивідуальний підприємець несе більш серйозну відповідальність, ніж юридична особа.
2
Відповідальність - основна відмінність між юридичною особою (ТОВ) та індивідуальним підприємцем (ІП). ІП відповідає перед законом всім своїм майном (саме особистим, тобто включаючи будинок, автомобіль і т.д.). ТОВ відповідає лише своєю часткою в статутному капіталі, хоча при банкрутство у разі недостатності майна ТОВ може бути покладена субсидіарна відповідальність за його зобов'язаннями.
3
Оформлення ательє у формі ТОВ відбувається наступним чином: ви збираєте пакет документів, зазначений нижче, платите державне мито, складову в даний час 4000 рублів, і подаєте пакет документів та квитанцію про сплату держмита в податкову інспекцію (у Москві це податкова інспекція №46). На реєстрацію в середньому йде тиждень. Документи для неї необхідні наступні: 1. Заява на реєстрацію, завірена нотаріально (можна завантажити тут: http://www.nalog.ru/gosreg/reg_ul/);2. Документи на засновників, керівника та головного бухгалтера; 3. Квитанція про сплату держмита; 4. Рішення про заснування ТОВ; 5. Статут ТОВ; 6. Договір про заснування ООО.Последніе три документи повинні бути завірені нотаріально.Уставний капітал ТОВ в даний час складає 10000 рублів. Його необхідно покласти на банківський рахунок, спеціально відкритий для ТОВ. Також необхідно замовити друк ТОВ.
4
Для реєстрації як індивідуального підприємця необхідно звернутися до податкової інспекції за місцем прописки та надати: 1. Заява про державну реєстрацію, завірена нотаріально (скачати можна тут: http://www.nalog.ru/gosreg/reg_fl/);2. Копії особистих документів, завірені нотаріально; 3. Квитанція про сплату державного мита (800 рублів) .Ізготавлівать друк ІП не обов'язково, проте вона зазвичай буває потрібна.
5
Ваше ательє може приступати до роботи з моменту державної реєстрації ТОВ або вас як ІП. Таким чином, на дату державної реєстрації ательє можна вважати оформленим юридично.
У радянський час переїхати жити до Москви було складніше навіть, ніж зараз. Тепер щороку тисячі людей переїжджають до столиці з провінції вчитися, працювати, робити кар'єру, що змушує переїхали оформляти реєстрацію.
Інструкція
1
За законом громадянин Росії може перебувати в Москві без реєстрації 90 днів. Це ж правило діє і в інших містах, але в столиці за його дотриманням стежать особливо ревно. Реєстрація носить повідомний характер (по суті громадянин повідомляє державі, що він в даний момент проживає за даною адресою), і відмовити в реєстрації - за умови, що документи подані правильно, можуть тільки у виняткових випадках.
2
Для того, щоб оформити реєстрацію в Москві, головне - заручитися згодою власників квартири, в якій ви живете (знімаєте або просто гостюєте). Тимчасова реєстрація не дає вам жодних прав власності, вона просто підтверджує, що ви живете тут, тому власники житла нічим не ризикують.
3
Щоб отримати реєстрацію в Москві, необхідний наступний комплект документів: ваш паспорт, заяву про реєстрацію (на сайті УФМС ви можете завантажити бланк за формою № 1), і заява господаря квартири. Якщо ви офіційно орендуєте житло, можна надати договір найму. Якщо квартира знаходиться у власності кількох осіб, потрібно також письмову згоду всіх повнолітніх власників.
4
Пакет документів до районного відділення УФМС може надати як господар квартири, так і квартиронаймач. Ваша заява має бути розглянута в триденний термін. Після цього вам буде видано свідоцтво про тимчасову реєстрацію на той термін, який був зазначений в заяві. Тимчасово зареєструватися в Москві можна на термін до 5 років.