Як розвинути чутливість.

В психології виділяють розділ кинестетики, який займається описом чутливості: тактильних, внутрішніх відчуттів, почуттів запаху чи смаку, мета-відчуттів. Існують певні способи розвинути чутливість .
Інструкція
1
Щоб розвинути тактильну чутливість , візьміть п'ять різних за фактурою матеріалів. Наприклад, це можуть бути п'ять клаптів різної тканини або шматочки паперу. Наосліп спробуйте визначити їх якості: гладка, шорстка. Коли ви навчитеся визначати безпомилково властивості матеріалу, перейдіть до складнішого рівню тактильних відчуттів. Візьміть монети різного достоїнства і також наосліп спробуйте визначити їх номінал.
2
Розвинути чутливість внутрішніх відчуттів допоможе вправа «ваги». Для цього візьміть ваги і кілька різних за вагою предметів. По черзі беріть ці предмети і спробуйте визначити їх вагу. Щоб дізнатися результати своєї чутливості, зважте ці зразки на вагах. Для початку беріть предмети, сильно різняться за вагою. Наприклад, триста грамів, півкілограма і вісімсот грамів. Коли ви навчитеся розрізняти цю вагу, зменшите різницю ваги і вагу самих речей.
3
Мета-відчуття розвиваються на рівні емоцій, які ви відчували з приводу цього почуття. Згадайте яке-небудь почуття і опишіть його якості, реакції організму пов'язані з ним. Визначте, які емоції виникають у вас з приводу цього почуття. Наприклад, страх - різкий, холодний, тягнучий, супроводжується тремтінням, потовиділенням, настрій погіршується.
4
Для того, щоб розвинути почуття смаку і запаху, сконцентруйтеся тільки на запаху або тільки на смаку. Для кращої концентрації на запаху закрийте очі щільною тканиною, «відключитеся» від зовнішнього шуму і постарайтеся зрозуміти основу запаху, його відтінки, шлейф. Для розвитку почуття смаку також закрийте очі, по можливості ніс, щоб не відчувати запах, і спробуйте декілька значно відрізняються один від одного продуктів. Визначте якості основного смаку, його відтінки, консистенцію їжі. Для підвищення рівня також використовуйте більш схожі запахи і продукти на смак.