Як стабілізувати артеріальний тиск. Як знизити і стабілізувати кров'яний тиск.

Нормалізація кров'яного тиску є метою лікування гіпертонічної і гіпотонічної хвороб. Стабілізувати артеріальний тиск можна шляхом прийому медикаментів, використання рецептів народної медицини і зміни способу життя.
Інструкція
1
Харчуйтеся правильно. Рівень тиску безпосередньо залежить від того, які продукти і в яких обсягах надходять в організм. Змініть раціон харчування - знизьте споживання жирної, смаженої та гострої їжі, додайте овочів, фруктів, каш. Готуйте страви на пару, варіть і тушкуйте. Знижуйте споживання солі. Дотримуйтеся обраної дієти і намагайтеся поступово перейти до здорового харчування, яке повинно стати нормою.
2
Нормалізуйте режим сну. Спіть достатню для відпочинку час, відрегулюйте час відходу до сну і намагайтеся дотримуватися режиму дня. Лягайте спати вчасно, забезпечте комфортні умови для сну - прохолодний і свіже повітря, зручна ортопедичне ліжко, тиша.
3
Будьте активні фізично. Помірні навантаження дозволяють поліпшити фізичну форму. Займайтеся кожен день, розробіть індивідуальну програму з урахуванням віку та рівня підготовки. Заняття на свіжому повітрі підвищать результативність.
4
Нормалізуйте вагу. Зайва вага збільшує стан судин і утрудняє роботу серця, тому худніть. Підберіть щадну дієту, яка в поєднанні з фізичними вправами дозволить знайти стандартний вага.
5
Вчіться відпочивати. Повноцінний відпочинок включає не тільки здоровий сон. Не нехтуйте щорічним відпусткою, присвятіть вихідні дні прогулянкам і поїздкам за місто. Уникайте перенапруження і вчіться справлятися зі стресами.
6
Використовуйте властивості рослин, фруктів і овочів, вживання яких допомагає нормалізувати артеріальний тиск . Зниженню тиску сприяє вживання хурми, соку горобини, буряка, ріпчастої цибулі і т.д. Підвищує тиск кави, солоні продукти, копченості. Щоденне вживання яблук, зеленого чаю допомагає стабілізувати тиск .
7
Використовуйте методику точкового масажу. Освойте основні методи впливу на акупунктурні точки і самостійно виконуйте масаж.