Як лікувати пірсинг.

Пірсинг сьогодні далеко не рідкість. Безліч молодих, а іноді й не дуже, людей, проколюють частини свого тіла і прикрашають їх сережками, штангами, спіралями і розтяжками. Щоб пірсинг був дійсно гарним і не заподіював шкоди вашому здоров'ю, потрібно правильно вибирати прикраси і ретельно доглядати за місцем проколу. У разі ж неправильного догляду, на жаль, не рідкісні ускладнення проколів, відторгнення прикрас.
Інструкція
1
Якщо у вас з'явилися які-небудь проблеми зі шкірою в місці пірсингу або неприємні відчуття, важливо вчасно почати лікування. Приміром, якщо навколо каналу спостерігається почервонілий наріст, рубцева тканина, то необхідно відразу ж зняти прикрасу і ретельно його оглянути. Цілком можливо, що запалення почалося тому, що прикраса недостатньо ретельно відполіроване або не підходить за розміром - занадто коротке і тисне на місце проколу. Таким чином, якщо прикраса натирає або дряпає шкіру, його просто потрібно замінити на інше, а запалене місце протягом деякого часу обробляти мирамистином.
2
Якщо на місці проколу є запалення з відчутним ущільненням, то необхідно відразу ж зняти сережку та накласти на прокол мазь Вишневського. Потримайте 20-30 хвилин, а потім промийте прокол з милом. Ретельно змийте залишки мазі та мила і промокніть місце запалення стерильним бинтом, після чого закапайте в прокол мирамистин. Тепер прикрасу можна вставити на місце, промивши його мирамистином. Прокол змастіть Актовегином або Банеоцином (згідно інструкції до мазей), пов'язок не накладалися. Постарайтеся не турбувати канал, чи не повертати прикраса. Протягом трьох наступних днів промивайте прокол розчином фурациліну (одна таблетка на півсклянки кип'яченої води), впорскуючи ліки в канал шприцом без голки.
3
Якщо прокол гноїться довгий час, і лікування не допомагає, то прикраса слід вийняти і пірсинг заростити, так як після нагноєння канал може деформуватися. Якщо місце проколу і раніше запалюється, обов'язково зверніться до лікаря.