Як зробити полум'я.

Вогонь - це одне з тих явищ, за яким можна спостерігати нескінченно. Дійсно, спостереження за палаючої свічкою деколи заворожує, адже полум'я ніколи не горить однаково рівно, від легких коливань повітря воно звивається, гасне і розгорається знов. Зараз ми розповімо вам про те, як можна зробити полум'я свічок різнобарвним і змусити свічки крім полум'я «виливати» приємні запахи.
Інструкція
1
Існує три безпечних для здоров'я способу забарвлення полум'я. Якщо просочити гніт в концентрованому розчині звичайної повареної солі, можна додати полум'я свічки блідо-блакитний колір. Полум'я кольору морської хвилі вийде, якщо скористатися розчином мідного купоросу. А цинкові ошурки можуть додати полум'я яскраво-волошковий відтінок.
2
Самі свічки теж можна фарбувати у різні кольори. Тільки це можливо зробити своїми руками, якщо брати не готову свічку, а відливати її «з нуля». При цьому барвники підмішують безпосередньо в парафін або віск, дивлячись з чого свічку виробляють.
3
Пара рад з самостійної литві і фарбуванню свічок: При застиганні обсяг парафіну зменшується, в верхній частині виливки свічки утворюється конічне поглиблення. Це поглиблення заливається більш нагрітим парафіном (75-80 оC) .Свечі можна робити не тільки з одного шару, але і з декількох різнокольорових. При цьому кожен новий шар заливається більш нагрітим парафіном.Не варто водити занадто багато барвників. Коли вони будуть згоряти, можуть виділятися токсичні речовини, а на гніт буде утворюватися нагар.
4
Тепер про ароматизації свічок. В один з матеріалів, з яких виготовляються свічки (жир, віск або гніт) вводять малу кількість підходящого ароматизирующего речовини. Для цих цілей відмінно підходять камфора, перуанський бальзам, каськаріли, бензойна смола, ефірні масла та інші речовини. Тільки не потрібно додавати багато ароматизирующих речовин, а то свічки даватимуть мало світла і сильно коптити.
Корисна порада
Слід зазначити, що багато дійсно ароматні речовини при горінні можуть давати несподівано неприємний або навіть огидний запах. Приклади таких речовин: рожеве масло, нітро- мускуси.А ось ванілін хороший і в кулінарії, і в справі ароматизації свічок. Він надає свічці дуже приємний «гастрономічний» аромат. Трояндова олія теж дає приємний запах.