Як позбутися від синців і ударів.

На вашій шкірі постійно з'являються синці. Іноді ви самі не можете згадати, звідки вони беруться. Здається, що будь-який дотик призводить до утворення гематоми. А якщо синяк виник в результаті удару, вдобавок до неприємного синьо - фіолетовій плямі додається біль.
Інструкція
1
Якщо ваша шкіра дійсно часто піддається виникненню гематом, можливо, вся справа в нестачі у вашому організмі вітаміну С. Цей вітамін зміцнює стінки судин і є прекрасним профілактичним засобом для позбавлення від синців . Не поспішайте вдаватися до медикаментів. Просто вживайте в їжу побільше продуктів з підвищеним вмістом вітаміну С. До них відносяться, в першу чергу, цитрусові, ківі, абрикоси, морква.
2
Існує простий народний спосіб, що дозволяє позбавитися від синців і забитих місць. Наповніть льодом пакет і оберніть його рушником. Прикладіть компрес до місця удару. Не забувайте, що кожні 3 - 4 хвилини пакет потрібно ненадовго прибирати з пошкодженого місця, щоб не допустити обмороження. Ця процедура зменшує больовий синдром, перешкоджає появі синців і пухлин.
3
Візьміть півсклянки горілки і півсклянки звичайного столового оцту. Чи не есенції! Змішайте їх і додайте в розчин половину столової ложки солі. Змочіть серветку і прикладіть до потерпілого місцем.
4
Можна нанести на забите місце йодну сітку, що теж є непоганим способом позбавлення від забитих місць.
5
Візьміть аркуш білокачанної капусти. Зробіть на ньому кілька розрізів і пару хвилин бланшируйте в киплячій воді. Прикладіть ще теплий лист до місця удару. Якщо це можливо, прібінтуйте. Цей поширений овоч чудово знімає запалення і біль.
6
Постарайтеся прийняти позу, при якій місце забитого перебуватиме вище рівня розташування серця. Цей нехитрий прийом зменшить приплив крові до постраждалого місця і, отже, знизить можливість появи синяка.
7
Якщо вам не пощастило і під рукою не виявилося жодного з перерахованих вище засобів, ви можете швидко прибрати виник синяк за допомогою теплих компресів. Але використовувати їх можна тільки через 1 - 2 дні після отримання забитого місця.
8
Пам'ятайте, якщо виник на вашій шкірі синяк не проходить протягом 3-х тижнів і більше, вам слід звернутися до лікаря. Швидше за все, причина ваших синців криється в судинному захворюванні.