Як позбутися від плям дезодоранту на одязі. Як позбутися білих плям на чорному.

Сліди від дезодорантів і антиперспірантів, що містять активні речовини, часто псують одяг. Білі та жовті плями можуть бути стійкими, тому для їх видалення слід випробувати декілька варіантів виведення. Доступні домашні засоби допоможуть позбутися від плям дезодоранту.
Вам знадобиться
  • - горілка чи спирт
  • - оцет і сіль
  • - рідина для миття посуду
  • - господарське або дитяче мило
Інструкція
1
Замочите одяг у воді. Налийте в невеликий тазик теплу воду і помістіть туди річ на деякий час. Спробуйте замочування без порошків і мильних розчинів - якщо після цього плями видаляються з працею, то замочіть одяг ще раз, але вже з миючим засобом. Спосіб підходить для однотонних світлих тканин. Виперіть річ ще раз і добре виполощіте.
2
Видаляйте плями за допомогою спирту. Дезодорант залишає білі плями на чорній одязі - їх краще видаляти відразу ж. Змочіть сліди горілкою або спиртом, залиште на кілька хвилин - для свіжих плям досить двухминутного впливу, застарілі розводи залиште приблизно на годину. Одяг виперіть і добре прополощіть, позбавляючись від слідів спирту.
3
Для видалення плям на кольоровий одязі використовуйте оцет і сіль. Оцтом змочіть область пахв і залиште на 8-9 годин (залежно від стійкості забруднення). Сіль втирайте у вологу тканину кілька хвилин і також залиште на деякий час. Обробіть забруднені місця мильним розчином, можете використовувати щітку з м'якою щетиною. Одяг добре виперіть і прополощіть кілька разів.
4
Використовуйте рідину для миття посуду. Спосіб не підходить для використання на делікатних і тонких тканинах, тому скористайтеся ним, тільки якщо хочете позбутися плям дезодоранту на міцних тканинах. Капніть трохи рідини для миття посуду на плями, злегка розітріть місця забруднення і прополощіть в холодній воді.
5
Позбавтеся від плям за допомогою мила. Для видалення плям на одязі підходить господарське або дитяче мило. Злегка змочіть тканину, потріть шматком мила забруднені ділянки, залиште на кілька хвилин. Потім ще раз потріть плями та виперіть.
6
Використовуйте засоби для виведення плям. Застосовуйте засоби для виведення плям згідно інструкції. Універсальні склади підходять для будь-якого типу тканин, але починати обробку одягу краще з виворітного боку.