Як освіжити повітря.

Якщо повітря в квартирі буде надто сухим, погіршиться загальне самопочуття людей, постраждають органи дихання і шкіра. Нормальна вологість забезпечує комфорт. Освіжити повітря допоможуть як новинки технічного прогресу, так і бабусині методи.
Інструкція
1
Щоб вологість в будинку була нормальною, треба не забувати про регулярне провітрювання кімнат. У той же час необхідно підтримувати чистоту, вчасно проводити вологе прибирання. Змішувати чистячі і освіжаючі засоби не рекомендується, шкідливі пари можуть потрапити в дихальні органи.
2
Якщо ваш будинок або квартира знаходиться над дорогою, варто подумати про установку іонізатора або кондиціонера. З їх допомогою можна очищати і знезаражувати повітря . Влітку без цих приладів не обійтися, до того ж вони, забезпечуючи додаткову циркуляцію повітря а, збільшують число негативних іонів, які в свою чергу здатні притягнути частки диму і пилу.
3
Добре відомо, що за допомогою ефірних олій можна зробити запах в будинку приємним. До того ж, користуватися ефірними маслами корисно - це допомагає поліпшити настрій або зняти головний біль. Щоб поширити запах в приміщенні, треба налити гарячу воду в невеликі ємності, капнути туди ефірного масла і розставити в декількох місцях.
4
Наводити порядок у шафах, де знаходиться одяг, треба регулярно. Залежана одяг має звичай поширювати специфічний запах, позбутися якого не дуже просто. Від старих речей, що пролежали в шафі кілька років без руху, краще просто позбутися. Книжкові шафи також потребують періодичного провітрюванні.
5
Ті, у кого вдома є акваріум, мають природний зволожувач. Любителі квітів також захищені, за їх допомогою також можна поліпшити стан повітря а в приміщенні. У разі якщо в будинку немає квітів або акваріума, завжди можна взяти мокрий рушник і покласти його на батарею.
6
В умовах сучасних квартир зволожувач повітря а дозволить легко освіжити повітря . У приладі волога випаровується з поверхні картриджа, наполовину опущеного в ємність з водою, в той час як сухий повітря нагнітається в зволожувач і проходить через вологий фільтр.