Як назвати меблевий магазин. Як назвати магазин з меблями.

Назва меблевого магазина має бути легким у вимові, красивим в написанні, по можливості оригінальним і незабутнім. Назва - це основний рекламний інструмент магазина . До процедури обмірковування імені магазина слід підходити творчо і разом з тим акуратно, дотримуючись певних правил. Назва не повинно бути двозначним або зухвалим, вульгарним або мало відповідним основного асортименту товару. Є кілька способів «наречення» магазина меблів.
Інструкція
1
Використовуйте в назві ім'я або прізвище власника. Тільки коректно і щоб це було звучно, а не смішно. Наприклад, «Макс-меблі», «Меблевий салон« Марина »,« Петровський »(від Петров),« Михеєвський »(від Міхєєв) і т.п. Можна підійти до процесу більш творчо і використовувати імена/прізвища членів сім'ї або співвласників магазина . «Ілма» (Ілля і Марія), «Олант» (Олег і Антон), «РОНА» (Роман та Надія) і т.д.
2
Якщо ваш магазин знаходиться в міському мікрорайоні з гарною назвою, можна дати йому аналогічне ім'я: «Першотравневий», «Ювілейний», «Воздвиженський». Або використовуйте назву вулиці, на якій розташований ваш магазин (якщо це коректно і слушно).
3
Виходите з цільової аудиторії вашого магазина і його позиціонування (що ви будете продавати - м'яку або кухонні меблі, спальні або меблі для офісів, дивани або шафи). Звідси назви «Еліт-меблі», «Ваш стиль», «Імперія меблів», «Ваш затишний будинок», «Дім кухні», «М'яка життя», «Диван Диванич».
4
Дуже модні і популярні сьогодні назви з включенням іноземних слів або букв. «Holl-меблі», «Шкафоff», «Діваноff», «МебельLand» (меблева країна) або «Мебландія», «МебельEmpire» (імперія меблів), «МебельParadisе» (меблевий рай), «Меблі-city» (меблевий місто ).
5
Візьміть художню літературу, погортайте, дізнайтеся, як називали свої магазини російські купці, які торгують меблями. Звичайно, частіше продавали меблі самі її виробники і тоді назва йшло від прізвища, але непоодинокими були і «Кращі комоди», «Стулофф», «Атлас-дивани», «Меблева лавка».
6
Ну, і, нарешті, найпростіший спосіб - назвати магазин відповідно до асоціаціями, які у середньостатистичного обивателя викликає меблі. Як кажуть, простенько і зі смаком: «Затишок», «Інтер'єр», Комфорт »і т.п. Втім, можна використовувати і просто красиві і звучні назви, навіть не мають до меблів ніякого відношення: «Аеліта», «Буревісник», «Роза вітрів», «Сакура» та ін.