Як пов'язати манишку. Манішка спицями.

Манишки використовують в ігрових видах спорту, але найбільшою популярністю користуються пов'язані манишки, які використовуються замість шарфа в холодну пору року для дітей і для дорослих. В'яжуть їх разом з шапочкою або окремо. Можна в'язати на спицях або гачком.
Вам знадобиться
  • пряжа - 50 г, прямі і кругові спиці
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати маніжку для дорослого, необхідно набрати близько 96-98 петель.
2
В'яжіть прямими спицями панчішної в'язкою або резинкою 2х2 верхню частину манишки висотою 15-17 см. Починайте кожен ряд 1 лицьовій і закінчуйте теж 1 лицьовій і кромочної.
3
Переходьте на кругові спиці і розподіліть всі петлі так, щоб вийшло вісім ліній реглана. Почніть в'язання з одного кромочної і однієї петлі реглана на кругової спиці, а потім чергуйте вісім разів по десять лицьових петель і дві петлі реглана, остання петля кромочная.
4
Продовжуйте в'язати уважно наступні чотири ряди: парні лінії реглана і кожні десять лицьових петель між усіма лініями в'яжіть хусткової в'язкою. Непарні лінії реглана в'яжіть лицьовій в'язкою. У першому і третьому (особовому) рядах по обидві сторони від кожної петлі реглана додайте по лицьовій петлі.
5
У другому і четвертому (виворітних) рядах ці додані петлі в'яжіть лицьовими схрещеними.
6
Якщо ви хочете пов'язати манишку, щоб вона красиво і рівно лягала на плечах, наступні чотири ряди потрібно в'язати таким чином: хусткової в'язкою в'яжіть тепер непарні лінії реглана, а також по десять петель між ними до кінця ряду. А петлі парних рядів реглана в'яжіть лицьової в'язкою, тобто в особових рядах в'яжіть лицьовими петлями, а в виворітних рядах в'яжіть виворітними петлями. В особових петлях праворуч і ліворуч від рядів реглана робіть прибавку по одній лицьовій петлі.
7
В кожному виворітного ряду петлі, які ви додаєте, зв'яжіть лицьовими схрещеними.
8
Повторюйте в'язання хусткової в'язкою з першого по восьмий ряд, на потрібну вам довжину вироби.
9
Останні чотири ряди в'яжіть, не додаючи.
10
Закрийте петлі. Манішка готова.